Spartak Valentin Paltsevni sotib olmoqchi
Moskva "Spartak" jamoasi Rossiya terma jamoasi va Mahachqala "Dinamo" klubi markaziy himoyachisi Valentin Paltsevni sotib olishga jiddiy qiziqish bildirmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda "Chempionat" nashri xabar berdi. Manbaning ma’lumotiga ko‘ra, futbolchining transfer qiymati kamida to‘rt million yevroni tashkil etadi.
"Qizil-oq" jamoasining bosh murabbiyi Deyan Stankovich 24 yoshli futbolchining xizmatlariga qiziqmoqda. Avvalroq, futbolchiga Nijny Novgorod futbol maktabida tarbiyalanganligi uchun "Krasnodar" jamoasi ham e’tibor qaratib, uni sotib olish uchun bir yarim million yevro taklif qilgan edi.
Valentin Paltsev o‘tgan yildan buyon "Dinamo" safida to‘p surmoqda. Uning hisobida 35 o‘yin, 7 ta ogohlantirish va 1 ta samarali uzatma mavjud.
Ushbu transfer "Spartak" jamoasining himoya chizig‘ini mustahkamlashga xizmat qiladi. Futbolchining kelajagi haqida qaror yaqin kunlarda qabul qilinishi kutilmoqda.

Спартак хочет купить Валентина Пальцева
Москва "Спартак" проявляет серьезный интерес к покупке центрального защитника сборной России и махачкалинского клуба "Динамо" Валентина Пальцева. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает издание "Чемпионат". По информации источника, трансферная стоимость футболиста составляет не менее четырех миллионов евро.
Главный тренер "красно-белых" Деян Станкович заинтересован в услугах 24-летнего футболиста. Ранее на игрока также обратил внимание клуб "Краснодар", предложивший полтора миллиона евро за него, так как он был воспитанником футбольной школы Нижнего Новгорода.
Валентин Пальцев выступает за "Динамо" с прошлого года. На его счету 35 игр, 7 предупреждений и 1 результативная передача.
Этот трансфер поможет укрепить защитную линию "Спартака". Решение о будущем футболиста ожидается в ближайшие дни.