Krugovoy Orenburg o‘yini haqida fikr bildirdi
Moskva CSKA jamoasi futbolchisi Danil Krugovoy "Orenburg"ga qarshi o‘yindagi fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya Premer-ligasining birinchi tur yakuniy uchrashuvi 0:0 hisobida durang bilan tugadi. Krugovoyning so‘zlariga ko‘ra, o‘yinni qiyin deb baholash mumkin.
Maydon sun’iy qoplamadan iborat edi. Birinchi bo‘limda jamoa biroz sustroq o‘ynadi, ikkinchi bo‘limda esa harakatlar yaxshilandi va taktik jihatdan o‘zgargan holda ko‘proq imkoniyatlar yaratila boshlandi.
Bu haqda u "Match TV"ga bergan intervyusida aytib o‘tdi. Shuningdek, Krugovoy kelgusi o‘yinlarda jamoa uch ochko olishiga umid bildirdi.
Rossiya chempionatining ikkinchi turida CSKA o‘z maydonida "Akhmat" jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Uchrashuv 27 iyul kuni bo‘lib o‘tadi.

Круговой Оренбург о игре высказался
Футболист московского ЦСКА Данил Круговой высказал свои мысли о матче с "Оренбургом". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Финальная встреча первого тура Российской Премьер-лиги завершилась вничью 0:0. По словам Кругового, игру можно оценить как сложную.
Поле было с искусственным покрытием. В первом тайме команда играла немного вяло, во втором тайме действия улучшились, и тактически изменившись, начали создаваться больше возможностей.
Об этом он рассказал в интервью "Матч ТВ". Также Круговой выразил надежду, что в следующих играх команда сможет заработать три очка.
Во втором туре чемпионата России ЦСКА выйдет на поле против команды "Ахмат". Матч состоится 27 июля.