Ma’lumotlarga ko‘ra, “qizil-oq” jamoasi himoyachiga jiddiy qiziqish bildirmoqda. Transfer narxi 4-5 million yevroga teng bo‘lishi mumkin.
Gazizov ushbu masala yuzasidan “Euro-Futbol.Ru” nashrining muxbiriga bergan intervyusida “Izoh bermayman” deb javob berdi. O‘tgan mavsumda Paltsev Makhachkala jamoasi safida 34 ta o‘yinda maydonga tushib, bitta assist qayd etdi.
24 yoshli himoyachining klub bilan amaldagi shartnomasi yana bir yil davom etadi. Transfermarkt ma’lumotlariga ko‘ra, uning bozor qiymati 2,5 million yevroni tashkil etadi.
Jamoa va futbolchi kelajagi haqida qo‘shimcha ma’lumotlar yaqin kunlarda ma’lum bo‘lishi kutilmoqda.

Директор по спорту "Динамо" Пальцев опроверг трансфер
Спортивный директор махачкалинского «Динамо» Шамиль Газизов прокомментировал информацию о том, что игрок команды Валентин Пальцев может продолжить карьеру в команде «Спартак». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Согласно данным, «красно-белые» проявляют серьезный интерес к защитнику. Цена трансфера может составить 4-5 миллионов евро.
Газизов в интервью корреспонденту издания «Euro-Futbol.Ru» на этот вопрос ответил: «Не комментирую». В прошлом сезоне Пальцев провел 34 матча за махачкалинскую команду и сделал один ассист.
Контракт 24-летнего защитника с клубом действует еще год. По данным Transfermarkt, его рыночная стоимость составляет 2,5 миллиона евро.