Leau Allegriga ishlashdan mamnunligini bildirdi
Portugaliyalik hujumchi Rafael Leau yangi murabbiy Allegriga ishlashdan mamnunligini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘tgan yili Leau klubning portugaliyalik murabbiylari bilan aniq muammolarga duch kelgan edi. Avvaliga Paulo Fonseka bilan, keyin esa Serjio Konseyso bilan ishlash qiyinchilik tug‘dirgan.
Shu sababli, italiyalik jurnalistlar yangi murabbiy bilan portugaliyalik futbolchining munosabati haqida qiziqish bildirmoqda. Leau o‘z fikrlarini shunday ifoda etdi: Hozircha hamma narsa menga juda yoqmoqda.
Milan klubida tajribali murabbiy paydo bo‘lgani uchun xursandman. Allegrining Italiya chempionati g‘olibi sifatida ko‘p bor muvaffaqiyat qozonganini bilaman.

Leau Allegrи работой доволен
Португальский нападающий Рафаэль Леау выразил удовлетворение работой с новым тренером Аллегри. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В прошлом году Леау столкнулся с серьезными проблемами с португальскими тренерами клуба. Сначала работа с Пауло Фонсека, а затем с Серджио Консейсау вызывала трудности.
По этой причине итальянские журналисты проявляют интерес к отношениям нового тренера с португальским футболистом. Леау выразил свои мысли так: Пока все мне очень нравится.
Я рад, что в клубе Милан появился опытный тренер. Я знаю, что Аллегри многократно добивался успеха как чемпион Италии.
Надеюсь, он даст мне возможность свободно проявить свои таланты. Новый сезон чемпионата Италии начнется во второй половине августа.