Ponomaryov Krasnodar va Lokomotiv o‘yini haqida taxmin qildi
SSSR terma jamoasining sobiq futbolchisi Vladimir Ponomaryov Rossiya chempionatining yaqinlashayotgan Krasnodar va Moskva Lokomotiv jamoalari o‘rtasidagi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, Lokomotiv jamoasi birinchi turda yaxshi o‘yin ko‘rsatgan va kuchli o‘yinchilar bilan tarkibini mustahkamlagan. Krasnodar esa faol transfer ishlarini olib borgan, Liga 1 dan yangi futbolchilarni jalb qilgan.
Ponomaryov fikricha, bu o‘yin qiziqarli va muhim bo‘ladi, ammo ko‘p gol urilishini kutish qiyin. U o‘yinning durang, 0:0 hisobida yakunlanishini taxmin qilmoqda.
Eslatib o‘tamiz, Krasnodar va Lokomotiv jamoalari o‘rtasidagi o‘yin shanba kuni, 26 iyul kuni bo‘lib o‘tadi. Har ikkala jamoa birinchi turdagi o‘yinlarini 3:0 hisobida yutgan.
Krasnodar Kazanda Pari NN jamoasini mag‘lub etgan bo‘lsa, Lokomotiv o‘z maydonida Sochi ustidan g‘alaba qozongan. Ushbu o‘yin Rossiya chempionatining muhim uchrashuvlaridan biri sifatida e’tiborga loyiqdir.

Пономарёв сделал прогноз на игру Краснодар и Локомотив
Бывший футболист сборной СССР Владимир Пономарёв высказал своё мнение о предстоящем матче между командами Краснодар и Москва Локомотив в российском чемпионате. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда Локомотив показала хорошую игру в первом туре и укрепила состав сильными игроками. Краснодар же активно проводил трансферную кампанию, привлекая новых футболистов из Лиги 1.
Пономарёв считает, что этот матч будет интересным и важным, однако ожидать много голов сложно. Он предполагает, что игра завершится вничью, со счётом 0:0.
Напоминаем, что матч между командами Краснодар и Локомотив состоится в субботу, 26 июля. Обе команды выиграли свои игры в первом туре с счётом 3:0.
Краснодар одержал победу над командой Пари НН в Казани, а Локомотив выиграл у Сочи на своём поле. Этот матч заслуживает внимания как одно из важных событий российского чемпионата.