Krasnodar Lokomotiv o‘yinida ustunlik mezbonlarda
Rossiya futbol chempionatining ikkinchi turidagi markaziy o‘yin 2025 yil 26 iyul kuni «Krasnodar» va «Lokomotiv» jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bukmekerlik kompaniyalari ekspertlari fikricha, bu o‘yinda ustunlik «Krasnodar» jamoasiga berilmoqda. Mezbonlarning g‘alabasi ehtimoli 53,5 foiz, «Lokomotiv»ning g‘alabasi esa 20,2 foiz deb baholanmoqda.
O‘yinning durang bilan tugash ehtimoli esa 26,3 foizni tashkil etadi. 2025/2026 yilgi Rossiya Premer-Ligasi birinchi turida «Krasnodar» «Pari NN» jamoasini 3:0 hisobida mag‘lub etdi, «Lokomotiv» esa xuddi shunday hisobda «Sochi»ni yengdi.
Ushbu o‘yinning jonli translyatsiyasi saytimizda taqdim etiladi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi.

В игре Краснодар Локомотив преимущество у хозяев
Центральный матч второго тура чемпионата России по футболу пройдет 26 июля 2025 года между командами «Краснодар» и «Локомотив». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению экспертов букмекерских компаний, в этой игре преимущество отдается команде «Краснодар». Вероятность победы хозяев составляет 53,5 процента, а вероятность победы «Локомотива» оценивается в 20,2 процента.
Вероятность окончания матча вничью составляет 26,3 процента. В первом туре Российской Премьер-Лиги 2025/2026 годов «Краснодар» одержал победу над командой «Пари НН» со счетом 3:0, а «Локомотив» также выиграл у «Сочи» с таким же счетом.
Прямая трансляция этого матча будет представлена на нашем сайте. Встреча начнется в 19:00 по московскому времени.