Jerson asosiy tarkibda Zenit-Rubin o‘yini uchun tayyor
Ikkinchi turdagi Rossiya Premyer Ligasi o‘yini yakshanba kechqurun “Rubin” va “Zenit” jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sankt-Peterburg jamoasi bosh murabbiyi Sergey Semak maydonga birinchi daqiqalardan quyidagi futbolchilarni chiqarishga qaror qildi: Latyshonok, Santos, Drkushich, Nino, Mantuana, Barrios, Jerson, Glushenkov, Mostovoy, Pedro va Kassierra. O‘yin Moskva vaqti bilan 20:00 da boshlanadi.
Maydondagi voqealarni to‘liq va batafsil kuzatib borish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiyani tomosha qilish mumkin. Eslatib o‘tamiz, birinchi turda “Zenit” “Rostov” jamoasini 2:1 hisobida mag‘lub etdi.
Ushbu o‘yin Rossiya chempionatining muhim uchrashuvlaridan biri hisoblanadi va muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi. Jamoalar o‘rtasidagi raqobat yuqori darajada bo‘lishi kutilmoqda.

Джерсон готов к игре Зенит-Рубин в основном составе
Во втором туре Российской Премьер-Лиги игра состоится в воскресенье вечером между командами «Рубин» и «Зенит». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер питерской команды Сергей Семак решил выпустить на поле с первых минут следующих футболистов: Латышонок, Сантос, Дркушич, Нино, Мантована, Барриос, Джерсон, Глушенков, Мостовой, Педро и Кассьерра. Игра начнется в 20:00 по московскому времени.
Чтобы полностью и подробно следить за событиями на поле, можно смотреть текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult. Напоминаем, что в первом туре «Зенит» одержал победу над командой «Ростов» со счетом 2:1.
Эта игра является одним из важных матчей чемпионата России и вызывает большой интерес у болельщиков. Ожидается высокая конкуренция между командами.