Mangash transferi bo‘yicha muzokaralar tasdiqlandi
Moskva "Spartak" klubining himoyachisi Rikardo Mangash haqida maxsus izoh berildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu izoh "Evro-Futbol.Ru" tarmoq nashri uchun taqdim etildi. Bugun "Spartak" va Lissabonning "Sporting" klubi o‘rtasida 27 yoshli futbolchi transferi bo‘yicha kelishuvga erishilgani haqida ma’lumot tarqaldi.
Team Future agentligi, ularning vakili sifatida, bu bitim yaqin orada yakunlanishini tasdiqladi. Rikardo Mangash 2024 yildan beri "Spartak" safida o‘ynab kelmoqda.
U "Viktoriya Gimaraysh" klubidan 2 million yevro evaziga kelgan. Shu vaqt mobaynida u "qizil-oq" jamoasi safida 19 o‘yinda maydonga tushib, 3 ta gol urdi va 2 ta ogohlantirish oldi.
Ushbu transfer futbolchining faoliyatida yangi bosqich bo‘lishi kutilmoqda. Klub va futbolchi o‘rtasidagi hamkorlik davomida uning o‘yin ko‘rsatkichlari yaxshilanishi umid qilinmoqda.

Переговоры по трансферу Мангаша подтверждены
Специальный комментарий был дан о защитнике московского клуба "Спартак" Рикардо Мангаше. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот комментарий был представлен для сетевого издания "Евро-Футбол.Ру". Сегодня появилась информация о том, что достигнуто соглашение о трансфере 27-летнего футболиста между "Спартаком" и лиссабонским "Спортингом".
Агентство Team Future, выступающее в качестве их представителя, подтвердило, что сделка будет завершена в ближайшее время. Рикардо Мангаш играет за "Спартак" с 2024 года.
Он пришел из клуба "Виктория Гимарайнш" за 2 миллиона евро. За это время он провел 19 матчей за "красно-белую" команду, забил 3 гола и получил 2 предупреждения.
Ожидается, что этот трансфер станет новым этапом в карьере футболиста. В ходе сотрудничества между клубом и футболистом ожидается улучшение его игровых показателей.