Willian Rosha CSKAdan Al-Jaziraga o‘tmoqchi
Himoyachi Willian Rosha Moskva shahridagi CSKA klubiga murojaat qilib, o‘zini Birlashgan Arab Amirliklarining "Al-Jazira" klubiga o‘tishini so‘radi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Braziliyalik futbolchi yaqin kelajakda ushbu jamoada o‘ynashni xohlamoqda. Bu haqda "Chempionat" nashri o‘z manbalariga tayanib ma’lumot berdi.
Willian Rosha 2022 yil kuzidan buyon CSKA safida maydonga tushmoqda. Klub uchun u 106 rasmiy o‘yinda ishtirok etib, yetti ta gol urdi va to‘qqiz marta jamoadoshlariga assistentlik qildi.
Oldinroq, futbolchining 30 yoshda ekanligi va "Al-Jazira" jamoasi tomonidan qiziqish bildirilgani agentlik tomonidan tasdiqlangan edi. Shu bois, vaziyatning keyingi rivojlanishini kuzatishda davom etamiz.

Уиллиан Роша хочет перейти из ЦСКА в Аль-Джазиру
Защитник Уиллиан Роша обратился в московский клуб ЦСКА с просьбой о переходе в клуб Объединенных Арабских Эмиратов "Аль-Джазира". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бразильский футболист хочет в ближайшем будущем играть в этой команде. Об этом издание "Чемпионат" сообщило, ссылаясь на свои источники.
Уиллиан Роша выступает за ЦСКА с осени 2022 года. За клуб он принял участие в 106 официальных матчах, забил семь голов и девять раз ассистировал своим партнерам по команде.
Ранее агентство подтвердило, что футболисту 30 лет и клуб "Аль-Джазира" проявляет интерес. Поэтому мы продолжим следить за дальнейшим развитием ситуации.