Dzyuba: Akron o‘tgan mavsumdan kuchliroq o‘ynayapti
Tolyattinsk shahrining "Akron" jamoasi hujumchisi Artyom Dzyuba o‘tgan mavsum bilan solishtirganda jamoaning qayerda kuchaygani haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, jamoa ancha o‘ynash tarzini yaxshilagan va ruhiy jihatdan mustahkamroq bo‘lgan. Bu o‘zgarishlar 100 foiz seziladi, dedi Dzyuba "RB Sport"ga bergan intervyusida.
Eslatib o‘tamiz, "Akron" Rossiya Premer-ligasining dastlabki ikki turida to‘plagan ochkolari soni to‘rtga yetdi. Birinchi turda ular "Krylya Sovetov" jamoasi bilan 1:1 hisobida durang o‘ynagan bo‘lsa, ikkinchi turda "Sochi"ga safarda 4:0 hisobida katta g‘alaba qozondi.
Bu Dzyuba uchun "Akron"dagi ikkinchi mavsum hisoblanadi. O‘tgan mavsum yakunida 36 yoshli hujumchi klub bilan shartnomasini yana bir yilga uzaytirdi.
Shunday qilib, jamoa va futbolchi o‘rtasidagi hamkorlik davom etmoqda va ular yangi yutuqlarga intilmoqda.

Дзюба: Акрон играет сильнее, чем в прошлом сезоне
Нападающий команды "Акрон" из Тольятти Артем Дзюба высказал мнение о том, где команда усилилась по сравнению с прошлым сезоном. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда значительно улучшила свой стиль игры и стала психологически более устойчивой. Эти изменения ощущаются на 100%, сказал Дзюба в интервью "RB Sport".
Напоминаем, что "Акрон" набрал четыре очка в первых двух турах Российской Премьер-лиги. В первом туре они сыграли вничью 1:1 с командой "Крылья Советов", а во втором туре одержали крупную победу 4:0 в гостях у "Сочи".
Это второй сезон Дзюбы в "Акроне". В конце прошлого сезона 36-летний нападающий продлил контракт с клубом еще на один год.
Таким образом, сотрудничество между командой и футболистом продолжается, и они стремятся к новым достижениям