Felish “Al-Nasr”da Ronaldu bilan birga mashg‘ulotda
Hozircha "Chelsea" klubidan "Al-Nasr" jamoasiga hujumchi Joau Felishning transferi rasmiy e'lon qilinmadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Biroq, 25 yoshli portugaliyalik futbolchi hozirda Avstriyada jamoa bilan birga mashg‘ulotlarda ishtirok etmoqda. Ushbu holatga oid video ijtimoiy tarmoqlarda tarqaldi.
"Al-Nasr" jamoasida Felish o‘zining vatandoshi, mashhur futbolchi Krishtianu Ronalduga qo‘shildi. Yaqinda esa jamoani yana bir portugaliyalik murabbiy Jorje Jezush boshqarishni boshladi.
Eslatib o‘tish joizki, 2024/2025 yil mavsumining ikkinchi yarmida Joau Felish ijarada bo‘lib, "Milan" klubida o‘ynagan. O‘tgan mavsumda "Al-Nasr" Saudiya Arabistonining chempionatida uchinchi o‘rinni egalladi.

Фелиш на тренировке с Роналду в "Аль-Наср"
Пока что трансфер нападающего Жоау Фелиша из клуба «Челси» в команду «Аль-Наср» не был официально объявлен. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Однако 25-летний португалец в настоящее время участвует в тренировках с командой в Австрии. Видео с этой ситуацией распространилось в социальных сетях.
В команде «Аль-Наср» Фелиш присоединился к своему соотечественнику, знаменитому футболисту Криштиану Роналду. Совсем недавно команду начал тренировать еще один португальский тренер Жорже Жезуш.
Стоит отметить, что во второй половине сезона 2024/2025 Жоау Фелиш играл в аренде в клубе «Милан». В прошлом сезоне «Аль-Наср» занял третье место в чемпионате Саудовской Аравии.