Semshov Dinamo va Sochi o‘yini haqida fikr bildirdi
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Igor Semshov Rossiya Kubogi doirasida bo‘lib o‘tadigan «Dinamo» va «Sochi» jamoalari o‘rtasidagi keyingi o‘yinga oid taxminini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu jamoalar guruh bosqichining birinchi turi doirasida maydonga tushadi. Semshov fikricha, Valeriy Karpin boshchiligidagi «Dinamo» o‘z maydonida aniq g‘alabaga erishishi kerak.
O‘yinning Moskva shahrida o‘tishi sababli «oq-ko‘k» jamoa aniq ustun hisoblanadi. Semshovning ta’kidlashicha, «Dinamo»ning -1 gol farqi bilan g‘alaba qozonishi ehtimoli yuqori.
Ushbu o‘yinni matn ko‘rinishida LiveResult sayti orqali kuzatishingiz mumkin. O‘yinning boshlanish ovozi 29 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 18:30 da «VTB Arena» stadionida yangraydi.
Foydalanuvchilar uchun qiziqarli va muhim voqea bo‘lib, barcha muxlislarni ushbu bahsga e’tibor qaratishga chaqiramiz.

Семшов высказал мнение о матче Динамо и Сочи
Бывший футболист сборной России Игорь Семшов высказал свои предположения о предстоящем матче между командами «Динамо» и «Сочи» в рамках Кубка России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эти команды встретятся в первом туре группового этапа. По мнению Семшова, «Динамо» под руководством Валерия Карпина должно добиться уверенной победы на своем поле.
Поскольку матч пройдет в Москве, команда «бело-голубых» считается явным фаворитом. Семшов отметил, что вероятность победы «Динамо» с разницей в -1 гола высока.
Эту игру можно будет следить в текстовом формате на сайте LiveResult. Звуки начала матча прозвучат 29 июля в 18:30 по московскому времени на стадионе «VTB Arena».
Это интересное и важное событие для пользователей, и мы призываем всех болельщиков обратить внимание на этот поединок.