Nyamsi: CSKAga mag‘lubiyat jamoa uchun achinarli bo‘ldi
Futbolchi Jerzino Nyamsi, “Lokomotiv” jamoasining himoyachisi, Rossiya kubogi doirasida CSKAga qarshi o‘yindan so‘ng o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv 30 iyul kuni bo‘lib o‘tdi va “Lokomotiv” 1:2 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Nyamsining so‘zlariga ko‘ra, jamoa o‘yinni yaxshi boshlamadi va raqibga nisbatan ko‘proq qiyinchiliklarga duch keldi.
Ikkinchi bo‘limda “Lokomotiv” biroz yaxshiroq o‘ynadi, biroq uchrashuv oxirida gol o‘tkazib yuborilganidan afsusda ekanini bildirdi. Uning fikricha, bu mag‘lubiyat jamoa uchun achinarli bo‘ldi.
Mazkur bahsda “Lokomotiv” safida Aleksey Batrakov gol urdi. CSKA jamoasidan esa Milan Gayich va Kirill Glebov o‘z nomlarini tabloga yozdirishga muvaffaq bo‘lishdi.

Нямси: Поражение от ЦСКА стало горьким для команды
Футболист Джерзино Ньямси, защитник команды "Локомотив", высказал свои мысли после матча против ЦСКА в рамках Кубка России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эта встреча состоялась 30 июля, и "Локомотив" проиграл со счетом 1:2. По словам Ньямси, команда не очень хорошо начала игру и столкнулась с большими трудностями по сравнению с соперником.
Во втором тайме "Локомотив" сыграл немного лучше, но в конце матча он выразил сожаление о пропущенном голе. По его мнению, это поражение стало печальным для команды.
В этом матче за "Локомотив" забил Алексей Батраков. А от ЦСКА свои имена на табло смогли записать Милан Гайич и Кирилл Глебов.
Кроме того, "Локомотив" хорошо начал новый сезон чемпионата России. Команда набрала шесть очков за два тура и успешно движется в турнирной таблице.