Nyamsi: Lokomotiv chempionligi haqida gapirishga hali erta
Lokomotiv jamoasining poytaxtdagi futbolchisi Jerzino Nyamsi jamoasining yangi mavsumdagi ilk o‘yinlarini baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Lokomotiv jamoasi dastlabki turlarda Sochi va Krasnodar klublarini mag‘lub etib, turnir jadvalida yetakchilik qilmoqda. Fransiyalik himoyachi Jerzino Nyamsining so‘zlariga ko‘ra, hali chempionlik haqida gapirishga erta.
Unga ko‘ra, hozircha jamoaning natijalari yaxshi va bu holatdan xursand. Nyamsi jamoa oldida hali ko‘plab vazifalar borligini, hozirgi muvaffaqiyatlarni saqlab qolish va mehnat qilishda davom etish zarurligini ta’kidladi.
O‘tgan mavsumda Lokomotiv jamoasi musobaqa jadvalida oltinchi o‘rinda yakunlagan edi. Klub so‘nggi bor 2017-2018-yilgi mavsumda, bosh murabbiy Yuriy Syomin boshchiligida chempionlikni qo‘lga kiritgan.
Hozirgi natijalar jamoaning oldinda yuqori marralarni ko‘zlayotganidan dalolat beradi. Futbolchilar va murabbiylar shtabi mavsum davomida yaxshi o‘yin ko‘rsatishga harakat qilmoqda.

Nyamsi: О чемпионстве Локомотива говорить еще рано
Футболист Локомотива в столице Жерзино Нямси оценил первые игры своей команды в новом сезоне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда Локомотив, одержав победы над клубами Сочи и Краснодар в первых турах, занимает первое место в турнирной таблице. По словам французского защитника Жерзино Нямси, говорить о чемпионстве пока рано.
По его словам, результаты команды пока хорошие, и он этому рад. Нямси подчеркнул, что у команды еще много задач, и необходимо сохранить текущие успехи и продолжать работать.
В прошлом сезоне команда Локомотив завершила соревнование на шестом месте. Клуб в последний раз завоевывал чемпионство в сезоне 2017-2018 под руководством главного тренера Юрия Семина.
Текущие результаты свидетельствуют о том, что команда нацелена на высокие достижения. Футболисты и тренерский штаб стараются показывать хорошую игру на протяжении всего сезона.