"Liverpul" futbol klubining yangi futbolchisi Florian Virtz o‘zining jamoada qaysi raqam ostida harakat qilishi aniq bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Klub matbuot xizmati xabariga ko‘ra, Germaniyalik hujumkor yarim himoyachi endilikda Liverpul safida yettinchi raqam bilan maydonga tushadi. Avvalroq bu raqam kolumbiyalik hujumchi Luis Diasga tegishli edi.
U jamoani tark etib, Myunxenning "Bavariya" klubiga o‘tgach, yettinchi raqam bo‘sh qolgandi. Endi esa mazkur raqam Florian Virtzga topshirildi.
Virtz joriy transfer oynasida Liverpul safiga qo‘shildi. U Leverkuzenning "Bayer" klubidan ingliz jamoasiga o‘tdi.
22 yoshli futbolchi bilan besh yillik shartnoma imzolandi. Florian Virtzning transferi Liverpul uchun 125 million yevroga tushdi.
Bu transfer Angliya Premer-ligasi chempioni uchun muhim yangilik bo‘ldi. Klub rahbariyati yangi futbolchidan katta umid qilmoqda.
Italiyaning "Bolonya" futbol klubi argentinalik hujumchi Santyago Kastro bilan shartnomasini uzaytirishga kelishib oldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu haqda jamoaning matbuot xizmati
Xorvatiyalik tajribali yarim himoyachi Luka Modrich Italiya chempionatida faoliyatini davom ettirishi mumkin. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu haqda euro-football.ru manbasi xabar bermoqda. La
Sobiq futbolchi Sergey Kir’yakov rossiyalik darvozabon Matvey Safonovning “PSJ” jamoasidagi faoliyati haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Bu haqda euro-football.ru xabar
Sport Bugun, 20:22
Tuxel Angliya terma jamoasi bilan shartnomani uzaytirdi
Angliya Futbol Assotsiatsiyasi (FA) Tomas Tuxel bilan shartnomani uzaytirgani va uning Angliya terma jamoasi bosh murabbiyi sifatida faoliyatini davom ettirishi rasman e’lon qilindi. Bu haqda
Sport Bugun, 20:07
"Al-Nasr" jamoasi bosh murabbiyi Jorje Jezush Krishtianu Ronaldu yaqinlashib kelayotgan uchrashuvda maydonga tushmasligi sababini izohladi, deb xabar bermoqda euro-football.ru. Bu haqda
Arteta uchun mavsum: chempionlik yoki iste’fo
Londonning “Arsenal” klubi uchun joriy mavsum muhim bosqichga kirib bormoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Jamoa bosh murabbiyi Mikel Arteta esa katta bosim ostida qolmoqda. Fichajes nashrining

пасмурно ветер 2.6 м/с, Ю
"Ливерпуль" футбольного клуба новый футболист Флориан Вирц определился, под каким номером он будет выступать в команде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации пресс-службы клуба, немецкий атакующий полузащитник теперь будет выходить на поле в составе Ливерпуля под седьмым номером. Ранее этот номер принадлежал колумбийскому нападающему Луису Диасу.
Он покинул команду и перешел в мюнхенскую "Баварию", после чего седьмой номер стал свободным. Теперь этот номер был передан Флориану Вирцу.
Вирц присоединился к Ливерпулю в текущем трансферном окне. Он перешел из "Байера" Леверкузен в английский клуб.
С 22-летним футболистом был подписан пятилетний контракт. Трансфер Флориана Вирца обошелся Ливерпулю в 125 миллионов евро.
Этот трансфер стал важной новостью для чемпиона Английской Премьер-лиги. Руководство клуба возлагает большие надежды на нового футболиста.
Бывший президент клуба "Локомотив" Николай Наумов высказал своё мнение о перспективах деятельности известного тренера Жозе Моуриньо. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом он рассказал в
Спорт Сегодня, 15:45
Центральный защитник Калиду Кулибали продолжит выступать за саудовский клуб «Аль-Хилал» в следующем сезоне. Об этом сообщает Zamin.uz. В официальном заявлении клуба сообщается, что контракт с
Спорт Сегодня, 15:19
Аргентинский футболист Сантьяго Кастро продолжит карьеру в клубе «Болонья». Об этом сообщает Zamin.uz. По информации пресс-службы клуба, новый контракт с 21-летним нападающим действует до середины
Компания признала рост Павловича в защите
Главный тренер мюнхенской "Баварии" Винсент Компани поделился своими мыслями о росте молодого футболиста Александра Павловича в последних матчах. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом
Официально объявлено, что Марсело Дельгадо назначен спортивным директором одного из ведущих футбольных клубов Аргентины — "Бока Хуниорс". Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает
Спорт Сегодня, 14:32
Дарвин Нунес был отстранён от арабской лиги, вместо него был включён Бензема
Уругвайский нападающий Дарвин Нуньес не будет выходить на поле в оставшейся части арабского чемпионата. Об этом сообщает Zamin.uz. Главный тренер клуба «Аль-Хилал», итальянский специалист, исключил