Semshov: Dinamo Krasnodarda mag‘lub bo‘lmaydi deb hisoblaydi
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Igor Semshov Rossiya Premyer-ligasining navbatdagi uchinchi tur uchrashuvi haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unda “Krasnodar” va “Dinamo” jamoalari o‘zaro bahs olib boradi. Semshovning ta’kidlashicha, Valeriy Karpin boshchiligidagi jamoa amaldagi chempion maydonida imkoniyatini boy bermaydi.
Semshovning so‘zlariga ko‘ra, “Dinamo” uchun bu uchrashuv yuqori o‘rinlar uchun kurashda o‘z imkoniyatlarini namoyon qilish uchun yaxshi imkoniyat hisoblanadi. Uning fikricha, hozirgi holatni inobatga olgan holda, “Dinamo” bu o‘yinda mag‘lubiyatga uchramaydi.
“Krasnodar” va “Dinamo” o‘rtasidagi uchrashuv 2-avgust kuni soat 20:30 da Moskva vaqti bilan boshlanadi. Uchrashuvning borishini matnli tarzda LiveResult portali orqali kuzatib borish mumkin bo‘ladi.
Ushbu uchrashuv futbol muhlislari uchun qiziqarli voqealarga boy bo‘lishi kutilmoqda. Mazkur bahsda ikki jamoa ham o‘z oldiga yuqori maqsadlarni qo‘ygan.

Семшов: Считает, что Динамо не проиграет Краснодару
Бывший футболист сборной России Игорь Семшов высказал свое мнение о предстоящем матче третьего тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В нем встретятся команды "Краснодар" и "Динамо". По словам Семшова, команда под руководством Валерия Карпина не упустит возможность на действующем чемпионском поле.
По словам Семшова, для "Динамо" этот матч является хорошей возможностью продемонстрировать свои шансы в борьбе за высокие места. Он считает, что с учетом текущей ситуации "Динамо" не потерпит поражения в этой игре.
Матч между "Краснодаром" и "Динамо" начнется 2 августа в 20:30 по московскому времени. Следить за ходом встречи можно будет в текстовом формате на портале LiveResult.
Этот матч ожидается как событие, богатое интересными моментами для футбольных болельщиков. Обе команды ставят перед собой высокие цели в этом противостоянии.