Bulykin “Krasnodar”ni mezbon sifatida favorit deb bildi
Futbol bo‘yicha mutaxassis Dmitriy Bulykin Rossiya chempionatining uchinchi turi doirasida bo‘lib o‘tadigan “Krasnodar” va “Dinamo” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bulykinnning ta’kidlashicha, hozircha har ikki klub ham eng yaxshi sport holatiga chiqa olmagan. Shu sababli, yangi mavsumning boshida ayrim muammolarga duch kelishmoqda.
Uchrashuv “Krasnodar” shahrida bo‘lib o‘tgani uchun, mezbon jamoa kichik ustunlikka ega bo‘lishi mumkin. Ekspertning aytishicha, “Krasnodar”ga yetib borish biroz qiyin, shuningdek, mahalliy muxlislar faol va stadion zamonaviy hisoblanadi.
Shu omillar “Krasnodar” uchun qo‘shimcha qulaylik yaratadi. Rossiya Premyer-ligasining uchinchi turi doirasidagi “Krasnodar” va “Dinamo” o‘rtasidagi bahs 2-avgust kuni o‘tkaziladi.
O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 20:30 ga belgilangan. Mazkur uchrashuv har ikki jamoa uchun muhim sinov bo‘lishi kutilmoqda.

Булыкин назвал "Краснодар" фаворитом в роли хозяев
Футбольный специалист Дмитрий Булыкин высказал свое мнение о матче между командами “Краснодар” и “Динамо”, который пройдет в рамках третьего тура чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Булыкина, пока обе команды не смогли выйти на лучший спортивный уровень. Поэтому в начале нового сезона они сталкиваются с некоторыми проблемами.
Поскольку встреча пройдет в городе “Краснодар”, хозяева могут иметь небольшое преимущество. Эксперт отметил, что добраться до “Краснодара” немного сложно, а также местные болельщики активны и стадион современный.
Эти факторы создают дополнительные удобства для “Краснодара”. Матч между “Краснодаром” и “Динамо” в рамках третьего тура Российской Премьер-лиги состоится 2 августа.
Начало игры запланировано на 20:30 по московскому времени. Ожидается, что этот матч станет важным испытанием для обеих команд.