Radimov: Zenit CSKA ustidan g‘alaba qozonadi
Rossiya chempionati uchinchi turining markaziy uchrashuvida Sankt-Peterburgning "Zenit" jamoasi o‘z maydonida Moskvaning CSKA klubini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga sobiq "Zenit" yarim himoyachisi Vladislav Radimov o‘z bashoratini bildirdi. Mutaxassis fikriga ko‘ra, "Zenit" hujumkor harakatlarni ko‘paytiradi va o‘z muxlislari oldida, to‘la tribunalar qarshisida g‘alaba qozonadi.
Uning ta’kidlashicha, bu o‘yinda "Zenit"ning toza g‘alabasi kutilmoqda. Mazkur uchrashuv 3-avgust, yakshanba kuni "Gazprom Arena" stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 18:00 ga belgilangan. Hozirda Sergey Semak boshchiligidagi "Zenit" jamoasi Rossiya Premyer-ligasi turnir jadvalida oltinchi o‘rinda bormoqda.
Moskvaning CSKA klubi esa sakkizinchi pog‘onani egallab turibdi. Mazkur bahs ikki kuchli jamoa o‘rtasida kechishi va turnir jadvalidagi holatga sezilarli ta’sir ko‘rsatishi kutilmoqda.

Радимов: Зенит одержит победу над ЦСКА
В центральном матче третьего тура чемпионата России команда "Зенит" из Санкт-Петербурга примет московский клуб ЦСКА на своем поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этот матч свой прогноз дал бывший полузащитник "Зенита" Владислав Радимов. По мнению специалиста, "Зенит" увеличит атакующие действия и одержит победу перед своими болельщиками, при полном стадионе.
Он отметил, что в этой игре ожидается чистая победа "Зенита". Данный матч состоится 3 августа, в воскресенье, на стадионе "Газпром Арена".
Время начала игры назначено на 18:00 по московскому времени. В настоящее время команда "Зенит" под руководством Сергея Семака занимает шестое место в таблице Российской Премьер-лиги.
Московский клуб ЦСКА занимает восьмую позицию. Этот матч ожидается как встреча двух сильных команд и может существенно повлиять на положение в турнирной таблице.