Radimov “Krasnodar” g‘alabasini bashorat qildi
Rossiya terma jamoasi va Sankt-Peterburgning “Zenit” klubi sobiq futbolchisi Vladislav Radimov Rossiya Premyer-ligasining uchinchi turida bo‘lib o‘tadigan “Krasnodar” hamda poytaxtning “Dinamo” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Radimovning so‘zlariga ko‘ra, hozirda “Dinamo” jamoasi hali to‘liq tayyor emas. “Krasnodar” esa o‘tgan turda “Lokomotiv”dan qabul qilib olingan mag‘lubiyatdan so‘ng o‘zini oqlashga harakat qiladi.
Radimov bu uchrashuvda “Krasnodar”ning g‘alabaga erishishini taxmin qilmoqda. “Biklar” va “oq-ko‘k”lar o‘rtasidagi o‘yin bugun, 2 avgust kuni Krasnodardagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Bellashuv boshlanishi Toshkent vaqti bilan soat 20:30 ga belgilangan. Uchrashuv tafsilotlari va matnli onlayn translyatsiyasini internet orqali kuzatish mumkin.
Mazkur bahs Premyer-liganing muhim uchrashuvlaridan biri sifatida ko‘rilmoqda va muxlislar unda qiziqarli o‘yin guvohi bo‘lishlari kutilmoqda.

Радимов предсказал победу "Краснодара"
Бывший футболист сборной России и клуба «Зенит» из Санкт-Петербурга Владислав Радимов высказал свое мнение о матче между «Краснодаром» и столичным «Динамо», который пройдет в третьем туре Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Радимова, в настоящее время команда «Динамо» еще не полностью готова. «Краснодар», в свою очередь, постарается оправдаться после поражения от «Локомотива» в прошлом туре.
Радимов предполагает, что в этом матче «Краснодар» добьется победы. Игра между «быками» и «бело-голубыми» состоится сегодня, 2 августа, на стадионе в Краснодаре.
Начало соревнования назначено на 20:30 по ташкентскому времени. Подробности матча и текстовую онлайн-трансляцию можно будет следить в интернете.
Этот матч рассматривается как одно из важных событий Премьер-Лиги, и ожидается, что зрители станут свидетелями интересной игры.