Eduard Mor "Lokomotiv"ning g‘alabasiga ishonch bildirdi
Rossiya Premer-ligasi uchinchi tur doirasida Moskvaning "Lokomotiv" jamoasi safarda chempionat autsayderlaridan biri hisoblangan "Pari Nizhniy Novgorod" klubi bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida o‘z fikrlari bilan "Spartak" jamoasining sobiq himoyachisi Eduard Mor o‘rtoqlashdi. Eduard Morning so‘zlariga ko‘ra, Nizhniy Novgorod jamoasining imkoniyatlari juda kam.
Uning fikricha, "Pari Nizhniy Novgorod" Moskva klubini mag‘lub eta olishi dargumon. Eduard Mor "Lokomotiv" jamoasi, shubhasiz, g‘alaba qozonishini ta’kidladi.
Nizhniy Novgorod va Moskva klublari o‘rtasidagi ushbu uchrashuv bugun, 2-avgust kuni bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 20:30 ga belgilangan.
Mazkur bahsning matnli onlayn reportajini Liveresult.ru saytida kuzatib borish mumkin. O‘yin natijalari va batafsil tafsilotlar haqida saytimiz orqali muntazam xabardor bo‘lib boring.

Эдуард Мор выразил уверенность в победе "Локомотива"
В третьем туре Российской Премьер-лиги московский клуб 'Локомотив' на выезде встретится с клубом 'Пари Нижний Новгород', который считается аутсайдером чемпионата. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своими мыслями о данной встрече поделился бывший защитник команды 'Спартак' Эдуард Мор. По словам Эдуарда Мора, шансы команды Нижнего Новгорода очень малы.
По его мнению, 'Пари Нижний Новгород' вряд ли сможет одержать победу над московским клубом. Эдуард Мор подчеркнул, что 'Локомотив', безусловно, выиграет.
Эта встреча между клубами Нижнего Новгорода и Москвы состоится сегодня, 2 августа. Начало матча запланировано на 20:30 по московскому времени.
Текстовую онлайн-трансляцию данного матча можно следить на сайте Liveresult.ru. О результатах игры и подробностях регулярно информируйте через наш сайт.