Mostovoy: Krasnodar uchrashuvda favorit hisoblanadi
Sobiq “Spartak” futbolchisi Aleksandr Mostovoy Rossiya chempionati doirasida bo‘lib o‘tadigan “Krasnodar” hamda “Dinamo” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, uchrashuvda “Krasnodar” biroz ustunlikka ega va g‘alaba qozonish imkoniyati 55 foiz deb baholanmoqda. Uchrashuv “Krasnodar” maydonida o‘tkaziladi.
Mazkur jamoa so‘nggi ikki o‘yinda mag‘lub bo‘lgan. “Dinamo” esa o‘tgan turda “Sochi” ustidan qiyin g‘alabaga erishgan.
Shu sababli, bu safar “Krasnodar” uchrashuvda favorit hisoblanadi. Rossiya oliy ligasining uchinchi turi doirasidagi “Krasnodar” va “Dinamo” uchrashuvi bugun, 2 avgust kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan 20:30 ga belgilangan. Uchrashuvning barcha muhim voqealarini sport yangiliklari portallarida matnli tarzda kuzatishingiz mumkin.
Mazkur o‘yin har ikki jamoa uchun muhim hisoblanadi, chunki ular mavsum boshida yaxshi natija ko‘rsatishga harakat qilmoqda. “Krasnodar” o‘z muxlislari oldida g‘alaba qozonishga intiladi, “Dinamo” esa safarda ochko olishga harakat qiladi.

Mostovoy: Краснодар в матче является фаворитом
Бывший футболист «Спартака» Александр Мостовой высказал свое мнение о матче между командами «Краснодар» и «Динамо», который пройдет в рамках чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Мостового, в матче «Краснодар» имеет небольшое преимущество, и вероятность его победы оценивается в 55 процентов. Встреча пройдет на стадионе «Краснодара».
Эта команда потерпела поражение в последних двух играх. «Динамо», в свою очередь, в прошлом туре добилось трудной победы над «Сочи».
Поэтому на этот раз «Краснодар» считается фаворитом встречи. Матч между «Краснодаром» и «Динамо» в рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги состоится сегодня, 2 августа.
Начало игры запланировано на 20:30 по московскому времени. Все важные события матча можно будет следить в текстовом формате на спортивных новостных порталах.
Эта игра важна для обеих команд, так как они стремятся показать хорошие результаты в начале сезона. «Краснодар» будет стремиться одержать победу перед своими болельщиками, а «Динамо» постарается заработать очки в гостях.