Genich: Spartak g‘alabasiga ishonch bilan tikish qiyin
Ushbu uchrashuv bo‘yicha futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrini bildirdi. Konstantin Genichning ta’kidlashicha, bu o‘yin sergollar bo‘lishi kutilmoqda va "Spartak" mag‘lubiyatga uchramaydi.
U "Spartak"ning g‘alabasiga aniq pul tikishni tavsiya etmagan. Uning taxminicha, uchrashuvda "X2 va jami 2,5 tadan ko‘p gol bo‘ladi" degan natija ehtimoli yuqori.
Bu fikrlar "RB Sport" nashrida keltirilgan. "Akron" va "Spartak" o‘rtasidagi uchrashuv yakshanba kuni, 3-avgust sanasida o‘tkaziladi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 13:30 da boshlanadi. Hozirgi kunga kelib, ikki turdan so‘ng "Akron" jamoasi turnir jadvalida ikkinchi o‘rinda bormoqda.
"Spartak" esa hozirda o‘ninchi pog‘onani egallab turibdi. Uchrashuv natijasi chempionat jadvalida jamoalarning keyingi o‘rniga sezilarli ta’sir ko‘rsatishi mumkin.

Genich: Трудно ставить с уверенностью на победу Спартака
В третьем туре чемпионата России футбольная команда "Акрон" из города Тольятти выйдет на поле против московского "Спартака" на стадионе в Самаре. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По этому матчу футбольный комментатор Константин Генич высказал свое мнение. По словам Константина Генича, ожидается, что игра будет результативной, и "Спартак" не потерпит поражения.
Он не рекомендовал ставить деньги на победу "Спартака". По его предположению, вероятность того, что в матче будет "Х2 и больше 2,5 голов", высока.
Эти мнения приведены в издании "RB Sport". Матч между "Акроном" и "Спартаком" пройдет в воскресенье, 3 августа.
Игра начнется в 13:30 по московскому времени. На сегодняшний день, после двух туров, команда "Акрон" занимает второе место в турнирной таблице.
"Спартак" же в настоящее время находится на десятом месте. Результат матча может существенно повлиять на дальнейшие позиции команд в чемпионате.