Kolivanov: Krasnodar va Dinamo natija uchun kurashadi
Rossiyalik murabbiy Igor Kolivanov Rossiya Premyer-ligasining navbatdagi uchrashuvi — "Krasnodar" va "Dinamo" jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, bu uchrashuvdan yorqin va tomoshabop o‘yin kutishga asos yo‘q. Kolivanovga ko‘ra, hozirda har ikki jamoa ham o‘zining eng yaxshi o‘yinini namoyish qilmayapti.
Shu sababli, natija uchun kurash bo‘ladi, lekin kutilmagan harakatlar yoki syurprizlar bo‘lmaydi. U har ikki jamoaning bir-birini ajablantira olishini tasavvur qilmayotganini aytdi.
Rossiya Premyer-ligasi uchinchi turining "Krasnodar" va "Dinamo" klublari o‘rtasidagi uchrashuvi bugun, 2-avgust kuni bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Mazkur o‘yindagi barcha muhim voqealarni matnli onlayn tarzda LiveResult portalida kuzatib borishingiz mumkin. Shu tariqa, futbol ishqibozlari o‘yinning asosiy daqiqalaridan xabardor bo‘lib turishlari mumkin.

Коливанов: Краснодар и Динамо будут бороться за результат
Российский тренер Игорь Коливанов поделился своими мыслями о предстоящем матче Российской Премьер-Лиги между командами "Краснодар" и "Динамо". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, нет оснований ожидать яркой и зрелищной игры в этом матче. По мнению Коливанова, в настоящее время обе команды не демонстрируют свою лучшую игру.
Поэтому будет борьба за результат, но неожиданных действий или сюрпризов не будет. Он сказал, что не представляет, как обе команды могут удивить друг друга.
Матч третьего тура Российской Премьер-Лиги между клубами "Краснодар" и "Динамо" состоится сегодня, 2 августа. Начало встречи запланировано на 20:30 по московскому времени.
Все важные события этого матча можно будет следить в текстовом онлайн-режиме на портале LiveResult. Таким образом, футбольные болельщики смогут быть в курсе основных моментов игры.