Felish Batrakovga Yevropa klubi bilan muzokarada yordam bermoqchi
Vladimir Kuzmichov, “Lokomotiv” jamoasi yarim himoyachisi Aleksey Batrakovning vakili, futbolchining portugaliyalik hujumchi Joau Felish bilan bog‘lanishlari haqidagi xabarlarga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Avvalroq, Joau Felish Aleksey Batrakovga yozib, uning telefon raqamini so‘ragani haqida ma’lumotlar tarqalgan edi. Kuzmichovning aytishicha, Felish Batrakovga muzokaralar uchun o‘z agentini yordam sifatida taklif qilgan.
Dastlab Felish bilan yozishmalar bo‘lib o‘tgan, keyin esa uning vakili bilan suhbat davom etgan. Hozirda tomonlar muloqotda bo‘lib, yuzaga kelayotgan hamkorlik aloqalarini saqlab qolishga harakat qilinmoqda.
Agent, shuningdek, hozirda Yevropa klubi bilan muzokaralar olib borilayotganini tasdiqladi. Biroq, qaysi jamoa haqida gap ketayotgani ochiqlanmadi.
Ma’lumot uchun, hozirgi mavsumda 20 yoshli Aleksey Batrakov barcha musobaqalarda to‘rt o‘yinda ishtirok etib, to‘rt gol urishga muvaffaq bo‘lgan.

Фелиш Батракову хочет помочь в переговорах с европейским клубом
Владимир Кузьмичов, представитель полузащитника команды "Локомотив" Алексея Батракова, прокомментировал сообщения о том, что футболист связался с португальским нападающим Жоау Фелишем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее появилась информация о том, что Жоау Фелиш написал Алексею Батракову и попросил его номер телефона. По словам Кузьмичова, Фелиш предложил Батракову своего агента в качестве помощи для переговоров.
Сначала состоялась переписка с Фелишем, а затем разговор продолжился с его представителем. В настоящее время стороны находятся в контакте и пытаются сохранить возникающие партнерские отношения.
Агент также подтвердил, что в настоящее время ведутся переговоры с европейским клубом. Однако, о каком клубе идет речь, не уточняется.
Для справки, в текущем сезоне 20-летний Алексей Батраков принял участие в четырех матчах во всех соревнованиях и сумел забить четыре гола.