Akinfeyev Zenitga qarshi o‘yinda sariq kartochka oldi
Premyer-liganing uchinchi turida Zenit va CSKA jamoalari Gazprom Arenasida maydonga tushdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘yinning asosiy vaqti yakunlanishiga taxminan o‘n besh daqiqa qolganda, hakam Artyom Chistyakov mehmonlar darvozasiga penalti belgiladi. Moskva jamoasi futbolchilari bu qarorga norozilik bildirdi.
CSKA darvozaboni Igor Akinfeyev esa hissiyotlarini oshkora ko‘rsatgani uchun hakamdan sariq kartochka oldi. Penaltini Aleksandr Sobolev aniq amalga oshirdi va hisob 1:1 ga tenglashdi.
Hali ikkala jamoada ham uch ochko uchun kurashni davom ettirishga vaqt bor. O‘yin so‘nggi daqiqalarida g‘oliblik uchun qizg‘in raqobat kutilmoqda.
Zenit va CSKA o‘rtasidagi uchrashuvning yakuniy natijalarini matnli onlayn translyatsiya orqali kuzatib borishingiz mumkin. Shu maqsadda LiveResult portali tomonidan matnli sharh taqdim etilmoqda.
Uchrashuv qanday yakun topishi hozircha noma’lum, tomonlar chempionat jadvalidagi o‘rinlarini yaxshilash uchun bor kuchi bilan harakat qilmoqda. Futbol ishqibozlari ushbu o‘yinning so‘nggi daqiqalarini diqqat bilan kuzatmoqda.

Акинфеев получил желтую карточку в матче против Зенита
В третьем туре Премьер-лиги команды Зенит и ЦСКА вышли на поле Газпром Арены. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Когда до окончания основного времени игры оставалось примерно пятнадцать минут, судья Артем Чистяков назначил пенальти в ворота гостей. Футболисты московской команды выразили недовольство этим решением.
Вратарь ЦСКА Игорь Акинфеев получил желтую карточку за то, что открыто продемонстрировал свои эмоции. Пенальти точно реализовал Александр Соболев, и счет стал 1:1.
У обеих команд еще есть время продолжать борьбу за три очка. В последние минуты игры ожидается напряженная борьба за победу.
Вы можете следить за итогами встречи Зенита и ЦСКА через текстовую онлайн-трансляцию. Для этой цели предоставляется текстовый комментарий от портала LiveResult.
Как завершится встреча, пока неизвестно, стороны прилагают все усилия, чтобы улучшить свои позиции в таблице чемпионата. Футбольные болельщики внимательно следят за последними минутами этой игры.