Alerandro Zenit darvozasiga urgan goli haqida gapirdi
Braziliyalik hujumchi Alerandro, Moskvaning CSKA jamoasi futbolchisi, kecha Rossiya chempionatining uchinchi turida Sankt-Peterburgning Zenit jamoasiga qarshi o‘yinda urgan goli haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, uzoq vaqt gol ura olmagani unga og‘irlik qilgan. Endi esa u o‘zini ancha yengil his qilmoqda va bundan keyin maydonda xotirjam harakat qiladi, gol urishga bo‘lgan ishonchi oshganini ta’kidladi.
Eslatib o‘tamiz, tur markaziy uchrashuvi – Zenit va CSKA o‘rtasidagi bahs Sankt-Peterburg shahridagi Gazprom Arena stadionida bo‘lib o‘tdi. O‘yin 1:1 hisobida durang bilan yakunlandi.
Hozirda Moskvaning CSKA jamoasi uch turdan so‘ng besh ochko jamg‘argan. Navbatdagi turda ushbu jamoa Qozonning Rubin jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
Shu o‘rinda, Alerandro o‘zining muvaffaqiyatli o‘yinini davom ettirishga va jamoasiga yordam berishga harakat qilishini bildirdi. CSKA jamoasi navbatdagi o‘yinga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda.

Алерандро рассказал о голе, забитом в ворота Зенита
Бразильский нападающий Алерандро, игрок московского ЦСКА, вчера высказался о голе, забитом в матче третьего тура чемпионата России против санкт-петербургского Зенита. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, долгое время он не мог забить гол, что давило на него. Теперь же он чувствует себя гораздо легче и в дальнейшем будет действовать на поле более уверенно, отметив, что его вера в возможность забить гол возросла.
Напоминаем, центральный матч тура – встреча Зенита и ЦСКА прошла на стадионе Газпром Арена в Санкт-Петербурге. Игра завершилась вничью 1:1.
В настоящее время московский ЦСКА после трех туров набрал пять очков. В следующем туре эта команда выйдет на поле против казанского Рубина.
В этой связи Алерандро заявил, что будет стараться продолжать свою успешную игру и помогать команде. Команда ЦСКА серьезно готовится к следующему матчу.