Aleksandr Grishin "Rubin"ni asosiy favorit deb atadi
Rossiya chempionatining uchinchi turi doirasidagi so‘nggi uchrashuvda Qozonning "Rubin" jamoasi o‘z maydonida "Sochi"ga qarshi bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid fikrlari bilan poytaxtning CSKA jamoasida o‘ynagan sobiq futbolchi Aleksandr Grishin o‘rtoqlashdi. Mutaxassisning ta’kidlashicha, "Rubin" bu o‘yinda g‘alaba qozonishi mumkin.
Unga ko‘ra, "Rubin" aniq o‘yin uslubiga ega va maydonda nima qilishni yaxshi biladigan jamoa hisoblanadi. Shu boisdan, Grishin "Rubin"ni ushbu bahsda asosiy favorit deb atadi.
Mazkur uchrashuv bugun, 4-avgust kuni Qozonda bo‘lib o‘tadi. O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 20:00 ga belgilangan.
Uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida olib boriladi. Shu tariqa, futbol ishqibozlari o‘yinni kuzatib borishlari va natijalar haqida o‘z vaqtida xabardor bo‘lishlari mumkin.
Ushbu bellashuv Rossiya chempionati doirasida muhim ahamiyatga ega bo‘lib, ikki jamoa uchun ham muhim sinov bo‘ladi.

Александр Гришин назвал "Рубин" основным фаворитом
В последнем матче третьего тура чемпионата России команда "Рубин" из Казани сыграет на своем поле против "Сочи". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своими мыслями об этой игре поделился бывший футболист, игравший в столичном ЦСКА, Александр Гришин. По словам специалиста, "Рубин" может одержать победу в этом матче.
По его мнению, "Рубин" имеет четкий стиль игры и является командой, которая хорошо знает, что делать на поле. Поэтому Гришин назвал "Рубин" основным фаворитом в этом поединке.
Данный матч пройдет сегодня, 4 августа, в Казани. Начало игры запланировано на 20:00 по московскому времени.
Текстовая онлайн-трансляция матча будет проводиться на сайте Liveresult.ru. Таким образом, футбольные болельщики смогут следить за игрой и своевременно получать информацию о результатах.
Это противостояние имеет важное значение в рамках чемпионата России и станет серьезным испытанием для обеих команд.