Radimov CSKA va Rubin uchrashuvi durang bo‘lishini aytdi
Rossiya chempionatining to‘rtinchi turi doirasida Moskvaning CSKA hamda Qozonning Rubin jamoalari o‘rtasida uchrashuv bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bahsga oid o‘z fikrlari bilan Sankt-Peterburgning Zenit klubi sobiq futbolchisi Vladislav Radimov bo‘lishdi. Radimovning so‘zlariga ko‘ra, har ikkala jamoa so‘nggi o‘yinlarda mag‘lub bo‘lmayapti.
U ushbu seriya davom etishini va uchrashuv durang natija bilan tugashini taxmin qilmoqda. Mutaxassisning fikricha, bu natijadan har ikki klub ham mamnun bo‘ladi.
CSKA va Rubin o‘rtasidagi uchrashuv bugun, 9 avgust kuni, Moskvaning VEB Arena stadionida o‘tkaziladi. O‘yin poytaxt vaqti bilan soat 15:45 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Hozirda CSKA jamoasi Premyer-liga turnir jadvalida sakkizinchi o‘rinda bormoqda, Rubin esa to‘rtinchi pog‘onani egallab turibdi. Uchrashuv natijasi chempionat jadvaliga muayyan ta’sir ko‘rsatishi mumkin.

Радимов сказал, что матч ЦСКА и Рубина закончится вничью
В рамках четвертого тура чемпионата России состоится матч между московским ЦСКА и казанским Рубином. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своими мыслями по этому поводу поделился бывший футболист питерского Зенита Владислав Радимов. По словам Радимова, обе команды в последних играх не проигрывают.
Он предполагает, что эта серия продолжится и матч закончится вничью. По мнению специалиста, этот результат устроит обе команды.
Матч между ЦСКА и Рубином пройдет сегодня, 9 августа, на стадионе ВЭБ Арена в Москве. Игра запланирована на 15:45 по московскому времени.
В настоящее время команда ЦСКА занимает восьмое место в таблице Премьер-лиги, а Рубин находится на четвертой позиции. Результат матча может оказать определенное влияние на таблицу чемпионата.