CSKA va Rubin o‘yini oldidan Titov prognozi aniq
Moskvaning CSKA futbol jamoasi Rossiya oliy ligasining to‘rtinchi turida Qozonning Rubin jamoasiga qarshi o‘z maydonida o‘yin o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida poytaxtning Spartak klubi faxriy futbolchisi Egor Titov o‘z fikrlarini bildirdi. Egor Titovning aytishicha, CSKA jamoasi g‘alaba qozonadi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Sankt-Peterburgda bo‘lib o‘tgan o‘yin armiyachilarni chiniqtirdi. O‘sha bahs ularga murabbiy Celestini g‘oyalariga ishonch bag‘ishladi, bu esa juda muhim omil hisoblanadi.
CSKA va Rubin uchrashuvi bugun, 9 avgust kuni VEB Arena stadionida bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 15:45 da boshlanadi.
Mazkur bellashuv oldidan CSKA turnir jadvalida sakkizinchi o‘rinda bormoqda, Rubin esa hozirda to‘rtinchi pog‘onani egallab turibdi. Shu sababli, har ikki jamoa uchun ham uchrashuv muhim ahamiyat kasb etadi.
G‘alaba uchun kurash kuchli bo‘lishi kutilmoqda. Uchrashuv natijasi turnir jadvalidagi vaziyatga sezilarli ta’sir ko‘rsatadi.

Прогноз Титова перед игрой ЦСКА и Рубина точен
Футбольная команда ЦСКА из Москвы проведет матч против команды Рубин из Казани на своем стадионе в рамках четвертого тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этой встречи свои мысли высказал почетный футболист столичного клуба Спартак Егор Титов. По словам Егора Титова, команда ЦСКА одержит победу.
По его словам, игра, прошедшая в Санкт-Петербурге, закалила армейцев. Тот матч внушил им уверенность в идеях тренера Челестини, что является очень важным фактором.
Матч ЦСКА и Рубина состоится сегодня, 9 августа, на стадионе ВЭБ Арена. Игра начнется в 15:45 по московскому времени.
Перед этим противостоянием ЦСКА занимает восьмое место в турнирной таблице, а Рубин в настоящее время находится на четвертой позиции. Поэтому встреча имеет важное значение для обеих команд.
Ожидается, что борьба за победу будет напряженной. Результат встречи окажет значительное влияние на ситуацию в турнирной таблице.