Andronov Liverpul g‘alabasini taxmin qildi
Futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov Angliya Superkubogi uchun «Liverpul» va «Kristal Pelas» jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvdan kutayotgan natijalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Andronovning ta’kidlashicha, g‘alaba «Liverpul» jamoasiga nasib etishi kerak. Uning so‘zlariga ko‘ra, «Liverpul»ning «-1 farq bilan g‘alaba qozonishi» yaxshi natija bo‘lishi mumkin.
Sharhlovchi bu uchrashuvda «Liverpul» ustunlikka ega ekanini qayd etdi. Mazkur o‘yin 10-avgust, yakshanba kuni, «Uembli» stadionida bo‘lib o‘tadi.
Bellashuvning bosh hakami Kris Kavani hisoblanadi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 17:00 da boshlanadi.
Ushbu uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult saytida tashkil etiladi. Futbol ishqibozlari o‘yin tafsilotlarini shu manzilda kuzatib borishlari mumkin.
Mazkur bahs Angliya futbolining eng nufuzli sovrinlaridan biri uchun o‘tkaziladi va muxlislar uchun qiziqarli voqea bo‘lishi kutilmoqda.

Андронов предсказал победу Ливерпуля
Футбольный комментатор Алексей Андронов высказал свои ожидания относительно результатов матча между командами «Ливерпуль» и «Кристал Пэлас» за Суперкубок Англии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Андронова, победа должна достаться команде «Ливерпуль». Он отметил, что «победа Ливерпуля с разницей в -1» может быть хорошим результатом.
Комментатор отметил, что в этом матче «Ливерпуль» имеет преимущество. Игра пройдет 10 августа, в воскресенье, на стадионе «Уэмбли».
Главным арбитром матча будет Крис Кавани. Встреча начнется в 17:00 по московскому времени.
Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет организована на сайте Liveresult. Футбольные болельщики смогут следить за деталями игры по этому адресу.
Этот матч проводится за один из самых престижных трофеев английского футбола и ожидается, что станет интересным событием для болельщиков.