Suleymanov "Rostov"ning ilk g‘alabasi haqida gapirdi
"Rostov" jamoasi hujumchisi Timur Suleymanov Rossiya Premer-ligasining to‘rtinchi turida "Pari NN" ustidan qozonilgan g‘alabadan so‘ng o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvda "sariq-ko‘klar" raqiblarini 1:0 hisobida mag‘lub etib, yagona golni ikkinchi bo‘lim boshida urishga muvaffaq bo‘ldi. Timur Suleymanov o‘z intervyusida shunday dedi: "Biz o‘yinning boshidan boshlab hujumda harakat qildik va asosan raqib maydonida o‘ynadik.
Raqibning maydondan chetlatilishi o‘yinga ta’sir ko‘rsatdi, biroq biz uchun eng muhimi – ijobiy natija bo‘ldi". Bu so‘zlarni u "Match TV" telekanaliga bergan intervyusida aytib o‘tdi.
To‘rt o‘yindan so‘ng "Rostov" hisobida uch ochko bor. Keyingi turda jamoa bosh murabbiyi Jonatan Alba boshchiligida safarda "Rubin" jamoasiga qarshi bahs olib boradi.
Ushbu uchrashuv 17-avgust kuni Qozon shahrida bo‘lib o‘tadi. "Rostov" uchun navbatdagi o‘yin muhim ahamiyat kasb etadi, chunki jamoa turnir jadvalida yuqoriga ko‘tarilishni maqsad qilgan.

небольшая облачность ветер 1 м/с, С
Нападающий "Ростова" Тимур Сулейманов высказал свое мнение после победы над "Пари NN" в четвертом туре Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этом матче "желто-синие" одержали победу со счетом 1:0, забив единственный гол в начале второго тайма. Тимур Сулейманов в своем интервью сказал: "С самого начала игры мы действовали в атаке и в основном играли на половине соперника.
Удаление соперника повлияло на игру, но для нас самое главное – положительный результат". Эти слова он сказал в интервью телеканалу "Матч ТВ".
После четырех игр у "Ростова" три очка. В следующем туре команда под руководством главного тренера Хонатана Альбы сыграет в гостях против команды "Рубин".
Этот матч состоится 17 августа в городе Казань. Для "Ростова" следующая игра имеет важное значение, так как команда ставит цель подняться в турнирной таблице.
Лионель Месси вновь продемонстрировал свой уникальный талант, открыв новую страницу в истории футбола. Об этом сообщает Zamin.uz. В матче пятого тура Профессиональной футбольной лиги США команда