Mironov: “Rostov”ga g‘alaba juda muhim edi
Rossiya chempionatining to‘rtinchi turi doirasidagi o‘yinda “Rostov” jamoasi o‘z maydonida “Pari NN” ustidan 1:0 hisobida zafar quchdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu natijadan so‘ng “sariq-ko‘k”lar yarim himoyachisi Aleksey Mironov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Mironovning aytishicha, jamoaga g‘alaba juda zarur edi.
Hozirda ular turnir jadvalining quyi qismida joylashgan. Uning ta’kidlashicha, bu uchrashuvda ochko olish muhim bo‘ldi va endi jamoa o‘ziga ishonch hosil qilib, oldinga harakat qilishga umid qilmoqda.
“Rostov” jamoasi dastlabki to‘rt turda uch ochko jamg‘ardi. Navbatdagi o‘yinda esa Jonatan Alba boshchiligidagi jamoa Rossiyaning “Rubin” klubiga qarshi bahs olib boradi.
Uchrashuv 17-avgust kuni Qozon shahridagi stadionda bo‘lib o‘tishi rejalashtirilgan. Mazkur bellashuvda ham “Rostov” ochko jamg‘arishga harakat qiladi.

Миронов: “Ростов”у победа была очень важна
В матче четвертого тура чемпионата России команда “Ростов” одержала победу над “Пари НН” со счетом 1:0 на своем поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
После этого результата полузащитник “желто-синих” Алексей Миронов поделился своими мыслями. По словам Миронова, команде была крайне необходима победа.
В настоящее время они располагаются в нижней части турнирной таблицы. Он отметил, что получение очков в этом матче было важным, и теперь команда надеется обрести уверенность и двигаться вперед.
Команда “Ростов” набрала три очка в первых четырех турах. В следующем матче команда под руководством Джонатана Альбы сыграет против клуба “Рубин” из России.
Встреча запланирована на 17 августа на стадионе в Казани. В этом поединке “Ростов” также будет стремиться набрать очки.