Krivtsov: G‘alaba jamoaviy mehnat natijasi bo‘ldi
Rossiya chempionati to‘rtinchi turi doirasida “Krasnodar” jamoasi safarda “Orenburg” ustidan 1:0 hisobida g‘alaba qozondi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvdan so‘ng “Krasnodar” futbolchisi Nikita Krivtsov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Uchrashuv oldidan jamoa og‘ir va kurashli o‘yin bo‘lishini kutgan edi.
O‘yinda birinchi bo‘lib urilgan gol bekor qilindi, biroq keyinchalik yana bir bor raqib darvozasini ishg‘ol qilishga muvaffaq bo‘lishdi. Futbolchining so‘zlariga ko‘ra, jamoa g‘alabani fidokorlik va jamoaviy mehnat evaziga qo‘lga kiritdi.
To‘rt turdan so‘ng “Krasnodar” jamoasi to‘qqiz ochko jamg‘arib, musobaqa jadvalida ikkinchi o‘rinda bormoqda. Jamoa bosh murabbiyi Murad Musayev boshchiligidagi futbolchilar peshqadam Moskva “Lokomotiv”idan uch ochkoga ortda qolmoqda.
Chempionat davom etar ekan, “Krasnodar” yuqori o‘rinlar uchun kurashni davom ettirmoqda. Jamoa oldida hali ko‘plab muhim uchrashuvlar bor.

Кривцов: Победа стала результатом командного труда
В рамках четвертого тура чемпионата России команда "Краснодар" в гостях одержала победу над "Оренбургом" со счетом 1:0. Об этом сообщает Euro-football.ru.
После этой встречи футболист "Краснодара" Никита Кривцов поделился своими мыслями. Перед матчем он ожидал тяжелую и упорную игру.
Первый забитый гол был отменен, однако позже команде удалось снова захватить ворота соперника. По словам футболиста, команда добилась победы благодаря самоотверженности и командной работе.
После четырех туров команда "Краснодар" набрала девять очков и занимает второе место в турнирной таблице. Футболисты под руководством главного тренера Мурада Мусаева отстают на три очка от лидера московского "Локомотива".
Пока чемпионат продолжается, "Краснодар" продолжает борьбу за высокие места. У команды впереди еще много важных встреч.