Krivtsov tasodifiy gol urdi, Krasnodar ikkinchi o‘ringa chiqdi
Krasnodar futbol jamoasining yarim himoyachisi Nikita Krivtsov Rossiya chempionatining to‘rtinchi turi doirasida Orenburg jamoasiga qarshi safarda o‘tkazilgan uchrashuvdagi g‘alabali goli haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvda Krasnodar jamoasi 1:0 hisobida zafar quchdi. Nikita Krivtsovning so‘zlariga ko‘ra, gol tasodifan urilgan.
U to‘pni darvoza tomon tepganini, darvoza ostonasini ko‘rganini, biroq darvozabonni ko‘rmaganini aytdi. Shuningdek, futbolchi bu vaziyatda harakatni individual tarzda bajarganini va jamoa g‘alaba qozonishni juda xohlaganini ta’kidladi.
Mazkur natija tufayli Murad Musayev boshchiligidagi Krasnodar jamoasi turnir jadvalida to‘qqiz ochkoga ega bo‘lib, ikkinchi o‘ringa ko‘tarildi. Jamoa navbatdagi uchrashuvini o‘z maydonida Sochi jamoasiga qarshi o‘tkazadi.
Bu bahsda ham jamoa yuqori natija ko‘rsatishga intiladi. Hozirda Krasnodar jamoasi chempionatda muvaffaqiyatli ishtirok etmoqda va yetakchi klublar safida bormoqda.

Кривцов случайным образом забил гол, Краснодар вышел на второе место
Полузащитник футбольной команды Краснодар Никита Кривцов высказал свое мнение о победном голе в матче против команды Оренбург, который прошел в рамках четвертого тура чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В матче команда Краснодар одержала победу со счетом 1:0. По словам Никиты Кривцова, гол был забит случайно.
Он сказал, что ударил мяч в сторону ворот, увидел перекладину, но не заметил вратаря. Также футболист отметил, что в этой ситуации действовал индивидуально и команда очень хотела победить.
Благодаря этому результату команда Краснодар под руководством Мурада Мусаева набрала девять очков и поднялась на второе место в турнирной таблице. Команда проведет следующий матч на своем поле против команды Сочи.
В этом поединке команда также стремится показать высокий результат. В настоящее время команда Краснодар успешно участвует в чемпионате и находится среди ведущих клубов.