Kevin Leni: Har bir o‘yinda maksimal kuch sarflash kerak
"Krasnodar" futbol klubi yarim himoyachisi Kevin Leni mehmonda "Orenburg"ga qarshi o‘tgan Rossiya chempionati to‘rtinchi tur uchrashuvidan so‘ng o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvda "Krasnodar" jamoasi Nikita Krivtsov tomonidan urilgan yagona gol evaziga 1:0 hisobida g‘alaba qozondi. Kevin Leni o‘z intervyusida shunday dedi: "Bizning chempionatimizda oson o‘yinlar yo‘q, har bir bellashuvda maksimal darajada harakat qilishga to‘g‘ri keladi.
Yaxshiyamki, bugun g‘alaba qozona oldik, bu biz uchun juda muhim o‘yin edi", — deya uning so‘zlarini "Match TV" keltirdi. To‘rt tur natijasiga ko‘ra, "Krasnodar" jamoasi to‘qqiz ochko jamg‘arib, turnir jadvalida ikkinchi o‘rinni egallab turibdi.

Кевин Лени: В каждой игре нужно выкладываться на максимум
"Краснодар" футбольного клуба полузащитник Кевин Лени после матча против "Оренбурга" в четвертом туре чемпионата России высказал свое мнение. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В матче команда "Краснодар" одержала победу со счетом 1:0 благодаря единственному голу, забитому Никитой Кривцовым. Кевин Лени в своем интервью сказал: "В нашем чемпионате нет легких игр, в каждом поединке нужно выкладываться на максимум.
К счастью, сегодня нам удалось одержать победу, это была очень важная игра для нас", — приводит его слова "Матч ТВ". По итогам четырех туров команда "Краснодар" набрала девять очков и занимает второе место в турнирной таблице.
Команда под руководством Мурада Мусаева отстает от лидера "Локомотива" на три очка. Пока "Краснодар" хорошо начал сезон и стремится к высоким результатам.