Eduard Mor Spartak – Dinamo o‘yiniga prognoz berdi
Rossiya Kubogi doirasida poytaxtning Spartak jamoasi o‘z maydonida Maxachqal’aning Dinamo jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv oldidan Spartakning sobiq himoyachisi Eduard Mor o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Eduard Morning ta’kidlashicha, uchrashuv ochiq o‘tadi va unda ko‘plab gollar kutilmoqda.
Unga ko‘ra, ikkala jamoa ham gol urishi mumkin, jami gollar soni ikki yarimdan oshishi ehtimoli yuqori. Shuningdek, Spartak jamoasi bir yarimdan ortiq gol urishi mumkinligi ta’kidlandi.
Bundan tashqari, uchrashuvda penalti yoki futbolchining maydondan chetlatilishi ham kuzatilishi ehtimoldan xoli emas. Spartak va Dinamo o‘rtasidagi bahs Moskvaning Lukoil Arena stadionida bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv bugun, 12 avgust kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 20:45 ga belgilangan.
Mazkur o‘yin futbol muxlislari uchun muhim voqealardan biri bo‘lishi kutilmoqda. Uchrashuvda har ikki jamoa ham g‘alaba uchun bor kuchini ishga soladi.

Эдуард Мор Спартак – дал прогноз на игру Динамо
В рамках Кубка России столичная команда Спартак проведет матч на своем поле против команды Динамо из Махачкалы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этой встречей бывший защитник Спартака Эдуард Мор поделился своими мыслями. Эдуард Мор отметил, что встреча пройдет в открытом формате и ожидается много голов.
По его словам, обе команды могут забить, вероятность того, что общее количество голов превысит два с половиной, высока. Также было подчеркнуто, что команда Спартак может забить более полутора голов.
Кроме того, в матче не исключены пенальти или удаление игрока с поля. Матч между Спартаком и Динамо пройдет на стадионе Лужники в Москве.
Встреча состоится сегодня, 12 августа. Начало игры запланировано на 20:45 по московскому времени.
Этот матч ожидается как одно из важных событий для футбольных болельщиков. Обе команды приложат все усилия для победы.