Eduard Mor: Krasnodar Dinamo ustidan g‘alaba qozonadi
Rossiya Kubogi Fonbet musobaqasining RPL yo‘li ikkinchi turi doirasida "Krasnodar" jamoasi safarda poytaxtning "Dinamo" klubiga qarshi bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv oldidan futbol bo‘yicha ekspert Eduard Mor o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Eduard Morning ta’kidlashicha, bu bahsda "Krasnodar" aniq favorit hisoblanadi.
Uning birinchi taxmini shundan iboratki, "Krasnodar" penaltilar seriyasini hisobga olgan holda g‘alaba qozonadi. Ikkinchi taxmini esa jamoa asosiy vaqtda ham g‘alaba qozonishini bildiradi.
Uchinchi prognozga ko‘ra, "Krasnodar" kamida bir yarim gol urishga muvaffaq bo‘ladi. Mazkur uchrashuv 13-avgust, chorshanba kuni Moskvadagi "VTB Arena" stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanishi poytaxt vaqti bilan soat 20:45 ga belgilangan. Uchrashuvning matnli onlayn-reportaji Liveresult.ru saytida olib boriladi.
Mutaxassislarning fikriga ko‘ra, "Krasnodar" jamoasi bu o‘yinda ustunlikka ega bo‘lishi kutilmoqda. Shu bois, muxlislar ushbu bahsdan qiziqarli va murosasiz o‘yin kutishmoqda.

Эдуард Мор: Краснодар Динамо над победит
В рамках второго тура пути РПЛ Кубка России Фонбет команда "Краснодар" на выезде проведет матч против столичного клуба "Динамо". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этой встречей футбольный эксперт Эдуард Мор поделился своими мыслями. По словам Эдуарда Мора, "Краснодар" является явным фаворитом в этом матче.
Его первый прогноз заключается в том, что "Краснодар" одержит победу с учетом серии пенальти. Второй прогноз говорит о том, что команда выиграет в основное время.
Согласно третьему прогнозу, "Краснодар" сможет забить как минимум полтора гола. Этот матч состоится 13 августа, в среду, на стадионе "ВТБ Арена" в Москве.
Начало игры назначено на 20:45 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция встречи будет проводиться на сайте Liveresult.ru.
По мнению специалистов, команда "Краснодар" ожидается, что будет иметь преимущество в этой игре. Поэтому болельщики ждут интересной и бескомпромиссной игры от этого матча.