Mostovoy Dinamo va Krasnodar o‘yinini durang deya taxmin qildi
13 avgust kuni Moskvaning “Dinamo” va “Krasnodar” jamoalari Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turida o‘zaro bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvda taniqli sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy o‘zining taxminini bildirib o‘tdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, asosiy vaqtda har ikki jamoa bir-biriga bitta gol uradi va uchrashuv durang natija bilan yakunlanadi.
Mostovoyning fikricha, hisob 1:1 bo‘lishi mumkin. Agar ushbu natija ro‘yobga chiqsa, asosiy vaqt durang bilan tugagach, “Dinamo” va “Krasnodar” futbolchilari qo‘shimcha ochko uchun penaltilar seriyasida o‘zaro bellashadi.
Mazkur uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 20:45 da boshlanadi. Futbol muxlislari ushbu o‘yinni LiveResult portalida matnli onlayn tarzda kuzatishlari mumkin.
Bu portalda o‘yinning barcha muhim voqealari va hisob o‘zgarishlari tezkor yoritib boriladi. Shu tariqa, “Dinamo” va “Krasnodar” o‘rtasidagi bahs futbol ishqibozlari uchun qiziqarli va muhim voqealardan biri bo‘lishi kutilmoqda.

Mostovoy предсказал ничью в матче Динамо и Краснодара
13 августа московские команды “Динамо” и “Краснодар” встретятся в рамках второго тура группового этапа Кубка России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этой встрече известный бывший футболист Александр Мостовой высказал свое предположение. По его словам, в основное время обе команды забьют по одному голу, и матч завершится вничью.
По мнению Мостового, счет может быть 1:1. Если этот результат сбудется, то после окончания основного времени с ничейным результатом футболисты “Динамо” и “Краснодара” будут бороться за дополнительные очки в серии пенальти.
Данная встреча начнется в 20:45 по московскому времени. Футбольные болельщики смогут следить за этой игрой в текстовом онлайн-формате на портале LiveResult.
На этом портале будут оперативно освещаться все важные события и изменения счета в игре. Таким образом, матч между “Динамо” и “Краснодаром” ожидается как одно из интересных и значимых событий для футбольных фанатов.