Mostovoy Spartak tarkibida o‘zgarishlar kutmoqda
Sobiq mashhur futbolchi Aleksandr Mostovoy yaqinlashib kelayotgan “Spartak” va Maxachqal’a “Dinamo” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinda “Spartak” tarkibida o‘zgarishlar bo‘lishini kutmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turi doirasida seshanba kuni kechqurun bo‘lib o‘tadi. Mostovoyning fikriga ko‘ra, “Spartak” hali chempionatda ochko to‘play olmagan.
Bir necha kundan so‘ng esa “Zenit”ga qarshi muhim o‘yin kutmoqda. Shu sababli Maxachqal’a jamoasiga qarshi bahsda asosan kam o‘yin amaliyotiga ega futbolchilar maydonga tushiriladi.
Ularning ham o‘zini ko‘rsatishi va jamoaga foyda keltirishi uchun imkoniyat bo‘lishi kerak, deya ta’kidlaydi Mostovoy. Shu bilan birga, Mostovoy “Spartak” asosiy tarkib futbolchilari ishtirok etmasa ham, o‘z maydonida Maxachqal’a “Dinamo”sini mag‘lub etishi lozimligini aytdi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan 20:45 da boshlanadi. O‘yin borishini matnli tarzda LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.

Mostovoy ожидает изменений в составе Спартака
Бывший знаменитый футболист Александр Мостовой ожидает изменений в составе "Спартака" в предстоящем матче между "Спартаком" и "Динамо" из Махачкалы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч пройдет во вторник вечером в рамках второго тура группового этапа Кубка России. По мнению Мостового, "Спартак" пока не смог набрать очки в чемпионате.
Через несколько дней ожидает важная игра против "Зенита". Поэтому в матче против махачкалинской команды на поле выйдут в основном футболисты с небольшим игровым опытом.
У них также должна быть возможность проявить себя и принести пользу команде, подчеркивает Мостовой. В то же время Мостовой отметил, что "Спартак" должен победить "Динамо" из Махачкалы даже без участия основных игроков.
Матч начнется в 20:45 по московскому времени. Следить за ходом игры можно будет в текстовом формате на портале LiveResult.