Bugun, 12-avgust kuni, Akron futbol jamoasi Rossiya Kubogi RPL yo‘li guruh bosqichining ikkinchi turi doirasida o‘z maydonida CSKA jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Tolyatti jamoasining matbuot xizmati ushbu uchrashuv uchun maydonga birinchi daqiqalardan tushadigan futbolchilar ro‘yxatini e’lon qildi. E’tiborli jihati shundaki, yaqinda Lokomotivdan Akron safiga kelib qo‘shilgan Konstantin Maradishvili ham asosiy tarkibdan o‘rin oldi.
Akronning boshlang‘ich tarkibi quyidagicha: Vasyutin (darvozabon va sardor), Shershov, Eskoval, Nedelcharu, Popenkov, Maradishvili, Bazilevskiy, Kuzmin, Dmitriev, Benshimol, Bakaev. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 16:15 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Ushbu bahsning matnli onlayn translyatsiyasini LiveResult portalida kuzatib borishingiz mumkin. O‘yin natijalari va jamoalarning harakatlari bo‘yicha yangiliklarni saytimiz orqali muntazam ravishda taqdim etib boramiz.

Марадишвили выйдет на поле против ЦСКА в основном составе Акрона
Сегодня, 12 августа, футбольная команда Акрон принимает команду ЦСКА на своем поле в рамках второго тура группового этапа Кубка России РПЛ. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Пресс-служба тольяттинской команды опубликовала список футболистов, которые выйдут на поле с первых минут этой встречи. Примечательно, что недавно присоединившийся к Акрону из Локомотива Константин Мардишвили также получил место в основном составе.
Начальный состав Акрона выглядит следующим образом: Васютин (вратарь и капитан), Шершов, Эсковаль, Недельчару, Попенков, Мардишвили, Базилевский, Кузьмин, Дмитриев, Беншимол, Бакаев. Матч запланирован на 16:15 по московскому времени.
Вы можете следить за текстовой онлайн-трансляцией этого матча на портале LiveResult. Мы регулярно предоставляем новости о результатах игр и действиях команд через наш сайт.