Safonov: PSJ yangi mavsumni sovrin bilan boshlamoqchi
PSJ jamoasining darvozaboni Matvey Safonov UEFA Superkubogi uchun bo‘ladigan “Tottenxem”ga qarshi o‘yin oldidan o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Safonovning aytishicha, jamoa yaxshi mashg‘ulot haftasidan so‘ng Italiyaga yetib kelgan va bo‘lajak uchrashuvni intiqlik bilan kutmoqda. U yangi mavsumni sovrin bilan boshlashga kuchli ishtiyoq borligini ta’kidladi.
Safonov muxlislarga murojaat qilib, bugun kechqurun “Tottenxem”ga qarshi bo‘ladigan o‘yinni tomosha qilishni tavsiya etdi va bu o‘yin qiziqarli bo‘lishini aytdi. UEFA Superkubogi uchun bahs bugun, 13-avgust kuni “PSJ” hamda “Tottenxem” jamoalari o‘rtasida o‘tkaziladi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanishi rejalashtirilgan. O‘yinning matnli translyatsiyasi LiveResult portalida mavjud bo‘ladi.
Muxlislar ushbu muhim bahsni kuzatib borishlari va o‘z jamoalarini qo‘llab-quvvatlashlari mumkin. Mazkur uchrashuv yangi mavsum oldidan har ikkala jamoa uchun ham muhim ahamiyat kasb etadi.

Сафонов: ПСЖ хочет начать новый сезон с трофеем
Вратарь команды ПСЖ Матвей Сафонов поделился своими мыслями перед игрой против "Тоттенхэма" за Суперкубок УЕФА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Сафонова, команда прибыла в Италию после хорошей недели тренировок и с нетерпением ждет предстоящей встречи. Он подчеркнул, что у них есть сильное желание начать новый сезон с трофеем.
Сафонов обратился к болельщикам, посоветовав им посмотреть игру против "Тоттенхэма", которая состоится сегодня вечером, и отметил, что матч будет интересным. Сражение за Суперкубок УЕФА пройдет сегодня, 13 августа, между командами "ПСЖ" и "Тоттенхэм".
Встреча запланирована на 22:00 по московскому времени. Текстовая трансляция игры будет доступна на портале LiveResult.
Болельщики смогут следить за этим важным матчем и поддерживать свои команды. Данная встреча имеет большое значение для обеих команд перед новым сезоном.