Osipenko “Dinamo” safida maydonga qaytmoqda
Himoyachi Maksim Osipenko jarohatidan to‘liq sog‘aydi va shu sababli Moskvaning “Dinamo” jamoasining so‘nggi uch uchrashuvida maydonga chiqa olmagandi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda “Alexeev nyus” axborot kanali xabar berdi. Ma’lumotlarga ko‘ra, Osipenko “Dinamo” jamoasining Kubok doirasidagi “Krasnodar”ga qarshi o‘yinida asosiy tarkibda maydonga tushishi kutilmoqda.
Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turi doirasida “Dinamo” va “Krasnodar” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 20:45 da boshlanadi. Uchrashuvning barcha tafsilotlarini matnli translyatsiya orqali LiveResult portalida kuzatish mumkin bo‘ladi.
Eslatib o‘tamiz, Maksim Osipenko yozgi transfer oynasida “Rostov” jamoasidan “Dinamo” safiga qo‘shilgan edi. Shu tariqa, himoyachi yangi jamoasida o‘zining muhim o‘yinlarida ishtirok etishga tayyorlanmoqda.

Осипенко возвращается на поле в составе "Динамо"
Защитник Максим Осипенко полностью восстановился после травмы и поэтому не смог выйти на поле в последних трех матчах московского "Динамо". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом также сообщает информационный канал “Alexeev nyus”. По имеющимся данным, Осипенко ожидается в основном составе на матче "Динамо" против "Краснодара" в рамках Кубка.
Встреча между командами "Динамо" и "Краснодар" в рамках второго тура группового этапа Кубка России начнется в 20:45 по московскому времени. Все детали матча можно будет отслеживать через текстовую трансляцию на портале LiveResult.
Напомним, Максим Осипенко присоединился к "Динамо" из "Ростова" в летнее трансферное окно. Таким образом, защитник готовится участвовать в важных матчах своей новой команды.