Dinamo mag‘lubiyatdan keyin muxlislarga murojaat qildi
Moskva «Dinamo» jamoasi Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turida «Krasnodar»ga 0:4 hisobida mag‘lub bo‘lgach, rasmiy bayonot bilan chiqdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinda Valeriy Karpin boshqaruvidagi jamoa kutilgan natijani ko‘rsata olmadi. Klub bayonotida har bir «Dinamo» muxlisiga minnatdorchilik bildirilib, jamoaga ishonch va qo‘llab-quvvatlash muhimligi ta’kidlandi.
«Oq-ko‘k» jamoa uchun ayni paytda sizning yordamingiz nihoyatda zarur. Birgalikda barcha qiyinchiliklarni yengib o‘tib, yanada kuchli bo‘lishimiz mumkin.
Har doim sizni ona stadionimizdagi tomoshabinlar qatorida kutamiz, deyiladi. Keyingi uy o‘yini 17 avgust, yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
Bu kuni Valeriy Karpin boshchiligidagi «Dinamo» jamoasi Premyer-liganing beshinchi turida CSKA bilan maydonga chiqadi. Hozirgi vaqtda «Dinamo» Rossiya chempionatining jadvallarida besh ochko bilan to‘qqizinchi o‘rinda turibdi.
Jamoaning oldingi o‘yinlari va natijalari muxlislar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, kelgusida yanada yaxshi natijalarga erishish uchun harakat qilinmoqda.

Динамо обратилось к болельщикам после поражения
Московский клуб «Динамо» после поражения со счётом 0:4 от «Краснодара» во втором туре группового этапа Кубка России выступил с официальным заявлением. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этой игре команда под руководством Валерия Карпина не смогла показать ожидаемый результат. В заявлении клуба выражена благодарность каждому болельщику «Динамо», подчеркнута важность доверия и поддержки команды.
«Сейчас ваша помощь крайне необходима нашей команде. Вместе мы сможем преодолеть все трудности и стать ещё сильнее.
Мы всегда ждём вас в числе зрителей на нашем родном стадионе», — говорится в заявлении. Следующий домашний матч состоится в воскресенье, 17 августа.
В этот день команда «Динамо» под руководством Валерия Карпина сыграет в пятом туре Премьер-лиги против ЦСКА. В настоящее время «Динамо» занимает девятое место в таблице чемпионата России с пятью очками.
Предыдущие игры и результаты команды имеют большое значение для болельщиков, и в будущем прилагаются усилия для достижения ещё лучших результатов.