Mostovoy Dinamo va CSKA hisobini bashorat qildi
Aleksandr Mostovoy, Rossiya futbolining afsonasi, turli o‘yinlarning aniq hisoblari bo‘yicha bashoratlar berishni davom ettirmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu safar u yakshanba kuni «Dinamo» va CSKA o‘rtasidagi derbi yakunida «VTB Arena»da ko‘rsatiladigan hisobni taxmin qildi. Sobiq «Selta» futbolchisi o‘yin natijasi durang bo‘lishini kutmoqda.
Mostovoyning fikricha, hozircha CSKA biroz kuchliroq ko‘rinadi. Lekin u «Dinamo»ning so‘nggi mag‘lubiyatlari fonida raqibiga osonlikcha g‘alaba sovg‘a qilmaydi, deb hisoblaydi.
Unga ko‘ra, o‘yinda ko‘p gol uriladi, ammo g‘olib aniqlanmaydi. Uning taxmini bo‘yicha o‘yin 2:2 hisobida yakunlanadi.
«Dinamo» va CSKA o‘rtasidagi ushbu o‘yin 17 avgust kuni Moskva vaqti bilan soat 18:00da boshlanadi. Futbol maydonidagi voqealarni LiveResult portali orqali matnli tarzda kuzatish mumkin bo‘ladi.
Bu yerda o‘yinning har bir daqiqasi haqida batafsil ma’lumot beriladi. O‘yin muxlislari uchun qiziqarli va muhim voqea bo‘lishi kutilmoqda.

Мостовой предсказал счет матча Динамо и ЦСКА
Александр Мостовой, легенда российского футбола, продолжает давать прогнозы на точные счета различных матчей. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этот раз он предположил итоговый счет дерби между «Динамо» и ЦСКА, которое состоится в воскресенье на «ВТБ Арене». Бывший игрок «Сельты» ожидает, что результат матча будет ничейным.
По мнению Мостового, на данный момент ЦСКА выглядит немного сильнее. Однако он считает, что на фоне последних поражений «Динамо» не подарит сопернику легкую победу.
По его прогнозу, в матче будет много голов, но победитель не определится. Он предполагает, что игра закончится со счетом 2:2.
Матч между «Динамо» и ЦСКА начнется 17 августа в 18:00 по московскому времени. Следить за событиями на футбольном поле в текстовом формате можно будет на портале LiveResult.
Здесь будет предоставлена подробная информация о каждой минуте игры. Ожидается, что это будет интересное и важное событие для болельщиков.