Mostovoy «Yuventus» va «Manchester Siti» o‘yinini bashorat qildi
Uchinch tur guruh bosqichida Jahon klub chempionati doirasida "Yuventus" va "Manchester Siti" jamoalari o‘zaro kuch sinashadi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Mashhur sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy mazkur o‘yinga o‘z taxminini bildirdi. U fikricha, jamoalar durang natija bilan o‘yinni yakunlaydi. Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, aniq favoritni ko‘rish qiyin.
U o‘ylaydiki, har ikki jamoa bittadan gol uradi va o‘yinda hisob 1:1 bo‘ladi. Bu fikr sport yangiliklarini yorituvchi "VseProSport" sayti tomonidan e’lon qilingan. «Yuventus» va «Manchester Siti» o‘rtasidagi o‘yin 26 iyun kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
O‘yinning barcha tafsilotlarini matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatib borish mumkin. Hozircha ikkala jamoa ham guruh bosqichida oltita ochko to‘plab, pley-offga yo‘l olishgan.
Agar durang natija qayd etilsa, Turin klubi birinchi o‘rinda qoladi, Manchester jamoasi esa ikkinchi o‘rinni egallaydi. Bu o‘yin katta qiziqish bilan kutilyapti, chunki har ikki jamoa ham kuchli va raqobatbardosh hisoblanadi.

Мостовой предсказал игру «Ювентус» и «Манчестер Сити»
На этапе группового этапа Всемирного клубного чемпионата команды "Ювентус" и "Манчестер Сити" встретятся друг с другом. Об этом сообщает www.euro-football.ru
Известный бывший футболист Александр Мостовой высказал свое предположение о данной игре. По его мнению, команды завершат матч с ничейным результатом. По словам Мостового, трудно увидеть явного фаворита.
Он считает, что каждая команда забьет по одному голу, и игра закончится со счетом 1:1. Это мнение было опубликовано на сайте "VseProSport", освещающем спортивные новости. Игра между "Ювентусом" и "Манчестер Сити" начнется 26 июня в 22:00 по московскому времени.
Все детали матча можно будет отслеживать через текстовую трансляцию на портале LiveResult. На данный момент обе команды набрали по шесть очков на групповом этапе и вышли в плей-офф.
Если будет зафиксирована ничья, клуб из Турина останется на первом месте, а команда из Манчестера займет второе место. Эта игра ожидается с большим интересом, так как обе команды считаются сильными и конкурентоспособными.