Manchester Siti darvozaboni Ederson o‘zining transferga oid mish-mishlarga munosabat bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
U muntazam ravishda bunday ma’lumotlarning qahramoni bo‘lib kelmoqda. Edersonning aytishicha, uning kelajagi ayni paytda aynan Manchester Sitida bog‘liq.
U ko‘plab do‘stlari tomonidan turli yangiliklar kelayotganini, ammo ularning 99 foizi yolg‘on ekanini ta’kidladi. Darhaqiqat, odamlar yangiliklarga muhtoj, kimdir like bosishi uchun yoki tanqidlarga sabab bo‘lishi uchun bunday mish-mishlar tarqaladi.
Darvozabon barcha bunday yolg‘on xabarlardan charchaganini va nomi atrofida ko‘plab asossiz gap-so‘zlar borligini bildirdi. Edersonning o‘z fikricha, uning barcha o‘ychanlari Manchester Sitida ekanligi, u Angliya Premer Ligasi chempionligiga yana da’vo qilmoqchi ekanligi va Chempionlar Ligasini yutishga intilayotgani ta’kidlandi. Shu bilan birga, payshanba kuni Manchester Siti Klublar jahon chempionatida Yuventusga qarshi o‘ynaydi.
Ushbu o‘yinning matnli translyatsiyasini kuzatib borish tavsiya qilinadi. Bu musobaqada jamoalar o‘z kuchlarini sinashadi va futbol muxlislari uchun muhim voqea hisoblanadi.
Edersonning so‘zlari uning jamoaga sodiqligi va kelajakdagi maqsadlarida qat’iy ekanligini ko‘rsatadi. Shuningdek, u ommaviy axborot vositalaridagi noto‘g‘ri ma’lumotlarga ko‘p e’tibor bermaslikni maslahat berdi.

Эдерсон сообщил, что останется в "Манчестер Сити"
Вратарь Манчестер Сити Эдерсон прокомментировал слухи о своем трансфере. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
Он регулярно становится героем таких новостей. По словам Эдерсона, его будущее в настоящее время связано именно с Манчестер Сити.
Он отметил, что от многих друзей поступает различная информация, но 99 процентов из них ложные. Действительно, людям нужны новости, и кто-то распространяет такие слухи, чтобы получить лайки или вызвать критику.
Вратарь заявил, что устал от всех этих ложных новостей и что вокруг его имени много необоснованных слухов. По мнению Эдерсона, все его мысли о Манчестер Сити, он хочет снова бороться за чемпионство в Премьер-лиге Англии и стремится выиграть Лигу чемпионов. В то же время в четверг Манчестер Сити сыграет против Ювентуса в клубном чемпионате мира.
Рекомендуется следить за текстовой трансляцией этой игры. В этом турнире команды проверят свои силы, и это важное событие для футбольных болельщиков.
Слова Эдерсона показывают его преданность команде и твердость в будущих целях. Он также посоветовал не обращать слишком много внимания на недостоверную информацию в средствах массовой информации.