Radimov: «Real» «Red Bull Zalzburg» ustidan g‘alaba qozonadi
Sobiq Peterburg “Zenit” yarim himoyachisi Vladislav Radimov 2025 yilgi klub jahon chempionati guruh bosqichining uchinchi turida Madridning “Real” hamda Avstriyaning “Red Bull Zaltsburg” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, “Real” birinchi bo‘lim va umumiy o‘yinda g‘alaba qozonadi. Ikkinchi variant sifatida esa “Real”ning individual gol ko‘rsatkichi 2,5 tadan yuqori bo‘lishi mumkinligi aytilmoqda, chunki ularda gol urish uchun yetarlicha imkoniyat bor.
Ushbu o‘yin 26 iyun kechasidan 27 iyun tongigacha bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 04:00 da boshlanadi. O‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti orqali jonli tarzda taqdim etiladi.
Radimovning fikrlariga ko‘ra, “Real” jamoasi o‘zining tajribasi va hujumdagi kuchi bilan ustunlikni qo‘lga kiritishi kutilmoqda. Bu o‘yinda har ikkala tomon ham maksimal kuch bilan maydonga tushadi, ammo madriddiklar oldinga chiqish ehtimoli yuqori.
Shuningdek, o‘yinning muhim jihatlaridan biri, “Red Bull Zaltsburg”ning tezkor hujumi va raqib himoyasiga bosim o‘tkazishidir. Lekin umumiy ko‘rsatkichlar va jamoalar darajasi “Real”ni asosiy favorit sifatida ko‘rsatmoqda.

Радимов: «Реал» одержит победу над «Ред Булл Зальцбург»
Бывший полузащитник петербургского "Зенита" Владислав Радимов высказал свои мысли о матче между мадридским "Реалом" и австрийским "Ред Булл Зальцбург" в третьем туре группового этапа клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
По его словам, "Реал" одержит победу в первом тайме и в общем матче. В качестве второго варианта говорится, что индивидуальный показатель голов "Реала" может быть выше 2,5, так как у них достаточно возможностей для забития гола.
Этот матч пройдет с 26 июня на 27 июня и начнется в 04:00 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция игры будет представлена в живом формате на сайте Liveresult.ru.
По мнению Радимова, команда "Реал" ожидается, что возьмет верх благодаря своему опыту и силе в атаке. В этой игре обе стороны выйдут на поле с максимальными усилиями, однако у мадридцев высокие шансы на выход вперед.
Кроме того, одним из важных аспектов игры является быстрая атака "Ред Булл Зальцбург" и давление на защиту соперника. Но общие показатели и уровень команд показывают "Реал" как основного фаворита.