Inter Mayami va PSJ o‘rtasidagi bahsda ko‘p gollar kutilmoqda
Ushbu uchrashuv haqidagi fikrlarini Rossiya milliy terma jamoasi va "Zenit" jamoasining sobiq yarim himoyachisi Vladislav Radimov bildirdi. Radimovning so‘zlariga ko‘ra, agar fransuzlar o‘z kuchlarini to‘liq ishga solishsa, tomoshabinlar ko‘plab gollar ko‘rishi mumkin bo‘lgan qiziqarli o‘yinni guvohi bo‘ladi. Shu bois uning tavsiyasi 3,5 dan ortiq gollar bo‘lishi haqida. "Inter Mayami" va "PSJ" jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 29 iyun kuni bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 19:00da boshlanadi. Ushbu bahsni batafsil matnli onlayn translyatsiyada Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.
Ushbu o‘yin futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otishi kutilmoqda va jahon miqyosida katta e’tibor qaratilmoqda.

В матче между Интером Майами и ПСЖ ожидается много голов
В 1/8 финала клубного чемпионата мира 2025 года команда "Интер Майами" под руководством Лионеля Месси выйдет на поле против французской команды "ПСЖ". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своими мыслями о данном матче поделился бывший полузащитник сборной России и команды "Зенит" Владислав Радимов. По словам Радимова, если французы полностью раскроют свой потенциал, зрители станут свидетелями интересной игры, в которой может быть много голов. Поэтому его рекомендация заключается в том, что голов будет больше 3,5. Игра между командами "Интер Майами" и "ПСЖ" состоится 29 июня.
Матч начнется в 19:00 по московскому времени. Следить за этой встречей можно будет в текстовой онлайн-трансляции на сайте Liveresult.ru.
Эта игра ожидается с большим интересом среди футбольных болельщиков и привлекает большое внимание на мировом уровне.