Futbolchi Dani Karvahall, “Real” klubining huquqiy himoyachi pozitsiyasiga Trent Aleksander-Arnoldning kelishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U bu holatni professional darajada mantiqiy deb hisoblaydi, shu bilan birga shaxsiy chaqiriq sifatida qabul qilmoqda. Karvahall raqobatni yoqtirishini, chaqiriqlar jamoani yanada kuchaytirishini aytdi.
U Trentning juda tez moslashib olganini ta’kidladi. Oldinroq, Dani Karvahall og‘ir tizzadan olgan jarohatidan to‘liq tuzalib chiqqani haqida ma’lumot berilgan edi. U o'tgan kuzda jarohat olgandi.
“Real” klubi seshanba kechqurun Jahon klublari chempionatining 1/8 final bosqichida “Yuventus”ga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Ushbu o‘yinni matnli tarzda LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.

Карвахалл профессионально встретил приход Трента
Футболист Дани Карвахаль высказался о приходе Трента Александера-Арнольда на позицию правого защитника клуба "Реал". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он считает эту ситуацию логичной на профессиональном уровне и воспринимает её как личный вызов. Карвахаль отметил, что ему нравится конкуренция, и вызовы делают команду сильнее.
Он подчеркнул, что Трент очень быстро адаптировался. Ранее сообщалось, что Дани Карвахаль полностью восстановился после тяжелой травмы колена. Он получил травму прошлой осенью.
Клуб "Реал" во вторник вечером проведет матч 1/8 финала чемпионата мира клубов против "Ювентуса". Эту игру можно будет следить в текстовом формате на портале LiveResult.