Feyenoord Spartak hujumchisi Ugalde uchun kurashmoqda
Nashrga ko‘ra, "Feyenoord" jamoasi "Spartak" hujumchisi Manfred Ugalde uchun kurash olib bormoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu boradagi izohni Rotterdam klubining texnik direktori Dennis te Kloze "Evro-Futbol.Ru" internet nashriga berdi. Te Kloze Ugalde bo‘yicha kelishuv haqida "Bizning jamoamizda bo‘lmagan o‘yinchilar haqidagi axborotlarga izoh bermayman" deb ta’kidladi.
Manfred Ugalde 2024-yil boshida "Spartak" safiga qo‘shilgan. Moskva jamoasi uchun bu kostarikalik hujumchi jami 52 o‘yin o‘tkazib, 19 ta gol urdi va 6 ta samarali uzatma amalga oshirdi.
Nufuzli Transfermarkt portali 23 yoshli Ugaldeni 15 million yevro baholamoqda. Ushbu ma’lumotlar Ugaldening hozirgi vaqtdagi qadr-qimmatini ko‘rsatib, uning "Feyenoord" jamoasi uchun qiziqish uyg‘otayotganini anglatadi.
Hozirda futbolchilar uchun transfer takliflari va muzokaralar odatiy holat bo‘lib, jamoalar o‘z tarkibini yanada kuchaytirishga harakat qilishadi. Manfred Ugaldening kelajakdagi faoliyati va transferi haqida qo‘shimcha ma’lumotlar chiqishi kutilmoqda.

Фейеноорд борется за нападающего Спартака Угальде
По данным издания, команда "Фейеноорд" ведет борьбу за нападающего "Спартака" Мансфреда Угальде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Комментарий по этому поводу дал технический директор роттердамского клуба Деннис те Клозе в интернет-издании "Евро-Футбол.Ру". Те Клозе подчеркнул, что "не комментирует информацию о игроках, которые не находятся в нашей команде" в отношении соглашения по Угальде.
Мансфред Угальде присоединился к "Спартаку" в начале 2024 года. Для московской команды этот костариканский нападающий провел в общей сложности 52 матча, забил 19 голов и сделал 6 результативных передач.
Авторитетный портал Transfermarkt оценивает 23-летнего Угальде в 15 миллионов евро. Эти данные показывают текущую ценность Угальде и указывают на его интерес для команды "Фейеноорд".
В настоящее время предложения по трансферам и переговоры с игроками являются обычным делом, и команды стараются усилить свой состав. Ожидается, что появится дополнительная информация о будущем карьере и трансфере Мансфреда Угальде.